Can Kemal Özer

0

Can Kemal Özer hakkında merak edilen gazetecilik ve yazarlık hayatı. Peki kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1968 yılında Konya İli’nin Bozkır İlçesi Armutlu Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Gazetecilik mesleğine 1988 senesinde Türkiye’de Yarın Gazetesi bünyesinde başlamıştır. Geçmişten günümüze bir çok farklı medya kuruluşlarında muhabir, editör, yayın danışmanı, haber müdürü ve genel yayın yönetmeni olarak görev yapmıştır. Ayrıca muhtelif sivil toplum kuruluşlarında yöneticiliğin yanı sıra, bilişim ve kamuoyu araştırma şirketlerinde çalışmış, radyo programları hazırlamıştır.

2015 ve 2018 yılları arasında Yeni Söz Gazetesi’nde Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenmiştir. 2018 yılının Aralık ayından itibaren ise Albayrak Medya Holding (Yeni Şafak) medya grubuna ait yayın organlarından, Haftalık Haber Dergisi Gerçek Hayat’ın Genel Yayın Yönetmenliğini sürdürmektedir.

Evli ve yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdüren Can Kemal Özer tüm bu çalışmalarının yanı sıra Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanlığı görevini de sürdürmektedir. Ayrıca akkalemler sitesi, Gerçek Hayat ve İlim İrfan Dergisi’nde yazılar yazmaktadır.

Fetâ Medeniyeti 2015 EMANET Ödülü sahibi’dir.

Can Kemal Özer ‘e ait kitaplar;

Deccal Tabakta
Şeytan Ye Diyor – İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Müslüman’ın Diyeti
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Ramazan Kitabı
Hangi Suyu İçmeli?
Şeytan Çıplak
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor.
İyi Gıda Kötü Gıda
Gülen Şeytanlar Tarihi
Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler.

Bazı makaleleri; Rafine şekerin öldüren hikâyesi, Sizinle Türkçe konuşabilir miyiz?,Paris’e değil yine bize saldırdılar, Organ bağışı ve beyin ölümü meselesi, Tavuk yiyelim mi yemeyelim mi?, Fuat Avni cebimizdeki Amerika, Anayasadan önce 657’yi değiştirin, Satılık kalemler ve kurtuluş duası, Yanlış ata oynayan Kraliçe’nin bilmediği şey, Başkanı böyle öldürdüler!, ‘Hızır dediğin hınzır çıkıyor’, “Erdoğan MI5 ajanı!”, TKÖ’den Patagonya’da terör 1515 kişi…, Mescid-i Aksa Ağlıyor!, ‘Cumhuriyet’in U dönüşleri, Üşüttüler Muhsin’i, 17 milyon lüks daire nasıl yakılır?, Şeytan kredi kartının neresinde?, Eisenhower Vakfı ve Türkiye, Turnusol kâğıdı Gazze.., Mayın işinde kim ‘ihanet’ ediyor?, ‘Şeker’siz bir bayram dilerim.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz