Can Ildırı

Can ILDIRI Milliyetçi Hareket Partisi Maltepe İlçe Bşk.Yrd. MHP Üst Kurul Delegesi. Hakkında merak edilen sorulara cevaplar, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Can Ildırı Kimdir?

Can Ildırı 1986 senesinde İstanbul’un Maltepe İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Mehmet Salih Bal Ticaret Lisesi mezunudur. Mezuniyetin ardından girişimci olarak iş hayatına atılmıştır.

2009 senesinde, Mert İnşaat Gayrimenkul Şirketini kurmuştur. ilerleyen süreçte, gıdadan otomotive çeşitli sektörlerde yer alarak İstanbul’un ekonomisine ve İşsizlik sayısının azaltmasına destek olmuştur.

Lise yıllarından bu yana, siyasete her zaman ilgi duyan Can Ildırı, 2003 ve 2008 yılları arasında Maltepe Ülkü Ocaklarının çeşitli birimlerinde görevler almıştır.

2014 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Maltepe ilçe kurucu üyesi olarak göreve getirilmiş, 2016 senesinde ise Maltepe 1.Bölge başkanlığı görevine atanmıştır. 2019’da tekrar kurucu üye olarak atanan isim olmuştur.

2020’de gerçekleşen İlçe kongresinde yönetimde yer alan ILDIRI, İlçe Bşk. Yrd. Görevini üstlenmiştir. 27 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen İstiklal için birlik, İstikbal içi birlik temalı Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul il başkanlığı kongresinde ÜST KURUL (Genel Merkez) delegesi seçilmiştir.

Maltepe ve İstanbul haricinde Türkiye üst kurul delegesi olmasından dolayı mensubu olduğu siyasi partinin ülkenin bütünü noktasında siyaset ile ilgilidir. Uluslararası ödül törenlerinde yılın iş insanı ve en başarılı gayrimenkul firması sahibi ödüllerini almıştır. Günümüz itibariyle İlçe Başkan Yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.
can ildiri1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz