Çağrı Taner

1

Çağrı Taner hakkında merak edilenler. Aslen nereli? kaç yaşında? kitapları, sosyal medya hesapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyal medyayı çok iyi kullanan başarılı isim, paylaştığı komik resim ve videolar ile ciddi bir takipçi sayısına sahiptir.

Aslen Samsun’lu olan Çağrı Taner yaşantısını Samsun’da sürdürmektedir. Maalesef eğitimi, boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Hüzünlü Bir Ponçik ve Erkeklerin İç Sesi kitaplarının yazarı. Sosyal medya dünyasında kendisini İnternette gezerken hoşuna giden komik video ve fotoğrafları paylaşan içinizden birisi olarak tanımlamaktadır. İnstagram hesabında 13,2milyon civarında takipçisi vardır. Twitter hesabında ise takipçi sayısı 2,7 Mn civarındadır. Tablo bölümünden resmi sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda attığı bir tweet ile uzun süre gündemde kalan ve hemşehrilerininde tepkisini çeken şu yazısı ile dikkat çekmiştir. Samsun çok değişik bir yer, günah işleyebileceğimiz bir tane aktivite yok, bu şehir bizi zorla cennete götürecek…

Çağrı Taner Hüzünlü Bir Ponçik kitabı tanıtım bülteni;

Yüreğim sensiz çok üşüyor, o kadar çok özledim ki ellerini…

Sen aşık bir kadındın. Aşka aşık, aşktan vazgeçmeyen bir kadın. Çok geç oldu bunu fark edişim. Bir seçenek olmak, aşık olunan değil, sadece o hissin denek olarak kullanıldığı bir yürek olmak acıtıyor içimi.
Bundandır belki de benim sana deli gibi tutuluşum.
Ve bundandır senin bana hiç tutunmayışın, ardında kırık dallar bırakıp yok oluşun.
Özgür kanatların, naif ruhun, buram buram aşk kokan tenin.
Hepsi birer suçlu şimdi içimde. Tutuklanması gereken, müebbetlik birer suçlu.
Sana varamamış, senin olamamış olmanın acısı birikmiş tamamen içimde.
Çoğalmış, kanamış, kanatmış…
Ah! Kadınım…
Ben, özledim bizi..

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz