Çağrı Ergün

0

Çağrı Ergün (Hype) özellikle Twitch yayınları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise takipçileri tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çağrı Ergün (Hype) Kimdir? Nereli?

1990 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Ergün aslen Sinop’ludur. Kendisinden küçük bir kardeşi vardır. Twitch yayınlarında özellikle sohbeti ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Keyifli sohbetlerinin yanı sıra eğlendiren bir yayıncı olarak dikkat çekmektedir. Birçok takipçisi tarafından müzik grubunun ismi olan “Aynısinemalar” veya Hype olarak tanınmaktadır. En çok Twitch platformunda yaptığı yayınlar ve trol programlar ile isminden söz ettirmiştir. Çağrı Ergün, ilk yayınını 27 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Eğitim Hayatı:

Muğla, İzmir ve Trabzon olmak üzere toplam 3 üniversite’de eğitim görmüştür. En son İstanbul Üniversitesi Yazılım Bölümü’nde eğitimini sürdürdüğü belirtilmektedir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
Karadeniz Teknik Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi

Çağrı Ergün (Hype) Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.95 cm, burcu ise terazi’dir. 2021 yılı itibariyle 30 yaşında olan başarılı yayıncı resmi instagram hesabını @aynisinemalar olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 112bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 94,1 B. Twitch hesabında ki sayı da 390,1 B. Youtube video kanalında yayınlarından kesitleri, söylediği şarkıları ve gündelik hayatından vlogları paylaşmaktadır.

Hakkında Gerçekler:

Sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır.

Sevdiği yemeklerin başında beşamel soslu tavuk geliyor.

En sevdiği renk mor.

Favori dizileri Narcos ve Breaking Bad.

Favori oyunu NBA.

Kemal Can Parlak “Kendine Müzisyen” ile çok yakın arkadaştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz