Çağlar Ertuğrul

Çağlar Ertuğrul rol aldığı başarılı projeler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çağlar Ertuğrul Kimdir? Nereli?

1987 yılının Kasım ayında dünyaya gelmiştir. İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde doğan başarılı isim, Bornova Lisesi’ni tamamlamıştır. Ve ardından, 2011 senesinde Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur. Üniversite eğitim döneminde iken tiyatro ile tanışmış ve ilk sahne deneyimini üniversite de bir oyunda yer alarak gerçekleştirmiştir.

Annesi diş hekimi, babası ise Jeoloji Mühendisi olarak çalışmıştır. Kendisinden büyük bir ablası vardır.

Ünlü ismin hobileri arasında, film izlemek, basketbol oynamak, müzik, tenis, drama ve Snowboard gibi aktiviteler yer almaktadır.

Çağlar Ertuğrul Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.88 cm, kilosu 81, burcu ise akrep’tir. 2021 yılı itibariyle 33 yaşındadır. Kendisine ait bir youtube kanalında bir çok eğlenceli paylaşımın videolarını yayınlamaktadır.

Resmi instagram hesabında günümüz itibariyle 2,6milyon civarında takipçisi bulunuyor. Hesabını caglarertugrul olarak kullanmaktadır. Hesabında sadece sevgilisi veya kız arkadaşı değil, ailesi ile de ilgili çok fazla resim paylaşımı yapmıyor. Sebebi ise nazara inanması. Ayrıca İnstagram’ı iş olarak gördüğünü, kendisine kalsa kapatacağını ama sosyal medyanın da oyuncular için biraz vitrin platformu olduğunu düşündüğünü dile getirmiştir.

Çağlar Ertuğrul Sevgilisi Kim? Sevgilisi Var Mı?

En son Kayla Manukyan ile birlikteliğiyle uzun süre medyanın gündeminde yer almıştır. Ancak ilişkisi bitmiştir. Günümüzde herhangi bir birlikteliği var mı? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Çağlar Ertuğrul rol aldığı Sinema ve Diziler:

2021 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Teşkilat isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Serdar karakterine hayat vermiştir. Daha öncesinde ise bir çok sinema ve dizide oynamıştır. Bunlardan bazıları, Dağ, Bana Masal Anlatma, Medcezir, Biz Size Döneriz, Yanımda Kal, Benim İçin Üzülme, Kurt Seyit ve Şura, Boynu Bükükler ve Fazilet Hanım ve Kızları.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde, En İyi Romantik Komedi dalında Altın Kelebek ödülünün sahibi olmuştur. Ve daha bir çok ödül kazanmıştır. Hollywood’da doğaçlama komedi üzerine eğitim alan Çağlar Ertuğrul, basketbolu çok sevdiğini ama, üniversite sınavları nedeni ile bırakmak zorunda kaldığını belirtmiştir.

Hakkında genellikle en fazla bilinen yanlışlık ise oyunculuğa mankenlikten geldiğini sananlar olduğunu dile getirmiştir. Makine mühendisi olduğunu duyunca şaşıranlar olduğunu, hatta okul bittikten sonra tiyatro yaptığını ve parasız olarak sahneye çıktığını sözlerine eklemiştir.

5 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz