Çağla Taşdelen

Çağla Taşdelen 2023 Survivor yarışmacıları arasında yer alıyor. Güzel isim hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çağla Taşdelen Kimdir?

Çağla Taşdelen sosyal medya fenomeni, antrenör ve Survivor 2023 yarışmacısı. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Hayatının her döneminde spor ile iç içe olan güzel isim, günlük yaşantısının da büyük bir bölümünü spor salonunda geçiriyor.

Antrenör olarak ta çalışmalarını sürdüren Taşdelen, dağcılık, yoga, yelken sporu, at binme ve yüzme gibi aktivitelerle sıkça vakit geçirmektedir.

2023 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen programlarından olan Survivor’a katılmıştır. Yarışmaya yedekler kadrosu içerisinden seçilerek katılan Çağla sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır.
cagla tasdelen6
Resmi instagram hesabı @caglatasdelen ‘dir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı sporcu, TikTok hesabını ise platformunu @cherryyolda ismi ile kullanıyor. Cherryle anılar olarak kullandığı sosyal medya hesabında Suzuki Carry marka olan bir minibüs ile maceralarını paylaşmaktadır. İnstagram hesabında da Cherry ismini verdiği aracı ile resimleri mevcuttur. Ayrıca Dobby isminde bir de köpeği vardır.

Katıldığı Survivor yarışmasında, Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Murat Eken, Barış Telli, Cansu Tuman, Aysu Keskin, Seçkin Piriler, Elanur Pat, Kürşat Juan, Buse Plan, Halil İbrahim Göker, Chaby Han, Alper Rende, Asena Demirbağ, Kardelen Kalender, Walison Fonseca, Tunga Sayan, Osman Can Ural, Gizem Avcı, Aleyna Elibol ve Aziz Ozan Dilber gibi isimler de yer almıştır.

Maalesef aslen nereli, boyu, kilosu, sevgilisi kim? gibi merak edilen diğer soruların cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz