Çağla Irmak

5

Çağla Irmak Kadın Neslican isimli sinema filminin başrol oyuncusudur. Daha önce ise rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettirmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çağla Irmak Kimdir? Nereli?

1997 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel oyuncu doğma büyüme aslen Ankara’lıdır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Lise eğitimi döneminde okulda tiyatro oyunlarında yer almıştır. Özellikle rol aldığı ve annesi ile birlikte oynadığı Bizim Evin Halleri isimli dizi de Anatolia karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizide 8 yaşında iken rol almıştır. Kırgın Çiçekler isimli dizi de ise Kader karakterini canlandırmıştır. En son TRT1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun isimli dizi de Aylin Necipli karakterine hayat vermiştir. Oyuncu Hülya Gülşen Irmak‘ın kızıdır.

Çağla Irmak Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.66 cm, kilosu 54, burcu ise ikizler’dir. Resmi instagram hesabını @nazcaglairmak olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,9milyon civarındadır. 2021 yılında Demir Kadın Neslican filmi için saçlarını kazıtmıştır.

Pandemi döneminde bol bol spor yaptığını, resim çizdiğini, kendisine ve annesine vakit ayırma fırsatı yakaladığını dile getirmiştir. Westend tiyatro oyununda da sahne alan güzel oyuncu Lilly karakterini üstlenmiştir.

5 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz