Çağla Demirel

Çağla Demirel sosyal medya dünyasında ciddi takipçi sayısına sahip başarılı isimlerdendir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Çağla Demirel İstanbul doğumludur. Burcu Başak, boyu ise 1.79 cm’dir. Genellikle uzun boyu nedeni ile sorunlar yaşadığını dile getirsede uzun boylu olmaktan da oldukça memnundur. Kendisinden küçük Defne isminde bir kız kardeşi vardır.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Konservatuvar Bale Bölümü’nde eğitim almıştır. Her zaman hayalinde eğitimine Konservatuvar’da devam etmek ve balerin olmak vardır. Ve bu hayalini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Kendisini bildi bileli bu yolda ilerlemiştir. 2019 yılında İngiltere’ye gitmiş ve 3 haftalık yaz okulunda eğitim almış, en son Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavlarına hazırlandığı bilinmektedir.

Sosyal medya dünyası dışında oyuncu olarak bir kaç büyük projede rol almıştır. Bunlar, Kocaman Ailem, Kafalar Karışık ve Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? isimli sinema filmidir.

Youtube video kanalında günümüz itibariyle 399 Bin Abone, resmi instagram hesabında ise 112bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Maalesef henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz