Çağın Kulaçoğlu

Çağın Kulaçoğlu kaç yaşında? kimdir? boyu, kilosu, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılında dünyaya gelen Çağın Kulaçoğlu ünlü sanatçı Hande Yener ve Uğur Kulaçoğlu çiftinin çocuğu olarak 1991 yılında doğmuştur. Anne ve babası ayrılmışlardır. Babası gümrük komisyonculuğu yapmıştır. Baba tarafından aslen Trabzon Sürmene’lidir.

Henüz 16 yaşında iken elektronik müzik ile tanışmış, daha sonra hobi olarak Dj’liğe adım atmıştır. Genç yaşta bir çok müziği ve sevdiği DJ’lerin setlerini dinlemiştir.

2008 yılında kısa süre içinde bir çok kulüp ve özel partilerde Dj olarak yer almıştır. 2010 Yılında W Lounge ‘da gerçekleşen ve ünü şehir dışına kadar taşan meşhur Richie Rich partilerinde müzikleri ile boy göstermiştir.

Ardından Kemal Zengin, Birol Giray ve UHR/Low Earth sayesinde Fg Radyoya ilk adımını atmış ve Burn Studio Rmx ve Movida Corona da finale kalmıştır. 2012 senesinde ise Çağın Kulaçoğlu, FG DJ’leri arasında yer almaya başlayarak radyoya dahil olmuştur.

360 beyoglu, 360 Moda East, La Boom, Anjelique, W Lounge, Sebastian Beach Club ve Propaganda gibi popüler kulüplerde performanslarını sergilemiştir.

Ayrıca Mark Knight, Tommy Trash, Solomun, Sharam Jey, Kolombo, Giom, Bang La Decks ve daha bir cok dünyaca ünlü dj ile aynı sahneyi paylaşmıştır. 2012 yılında başladığı Radyo FG 93.7’de kendi radyo programı olan Club FG with Cagin Kulacoglu programını yapmıştır. Daha sonra Numberone FM’e transfer olmuş ve yine kendine özgü programı ile radyo hayatını sürdürmektedir. Genellikle radyo setlerinde, deep house, Tech House, electro house ve Commercial olarak devam ettirmektedir. Zaman zaman annesinin albüm çalışmalarında da yer almaktadır.

Günümüzde dj ve yapımcı olarak müzik dünyasında yer almaktadır. Geçmiş yıllarda futbol ile ilgilenmiş, yaşadığı diz sakatlığı nedeniyle futbol yaşantısını noktalamak zorunda kalmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz