Çisil Oral

Çisil Oral geçmiş yıllarda rol aldığı Hayat Bilgisi dizisi ile hatırlanmaktadır. Güzel oyuncu hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Çisil Oral Kimdir?

Çisil Oral oyuncu, yazar, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetmeni’dir. Hayat Bilgisi adlı dizide rol aldıktan sonra ekranlardan biraz uzaklaşmıştır. Bir arkadaşı ile yapım şirketi kurmuş, çeşitli tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Günümüzde oyunculuk dışında yazar ve sahne ve gösteri sanatları yönetmeni olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Nilüfer Belediyesi Tiyatro bünyesinde oyuncu olarak yer almıştır. Ödenmeyecek Ödemiyoruz, Eşeğin Gölgesi oyunlarının ardından, Orhan Kemal’in Tersine Dünya adlı eserini Engin Alkan’ın uyarlaması ve rejisi ile sahnelemiştir. 1 sene perküsyon dersleri almış, ayrıca o dönemde darbuka ile de ilgilendiğini dile getirmiştir.

Eğitimi:

Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi Yaratıcı Yazarlık Bölümünü de başarı ile tamamlamıştır. Pera Güzel Sanatlar’da oyunculuk eğitimi almıştır.

Çisil Oral Oynadığı Diziler:

Çisil Oral 2003 yılında yayınlanan ve 2006 yılında final yapan Hayat Bilgisi adlı dizi dizi de rol almıştır. Dizi de Kikirik lakaplı Biricik karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra 2009 senesinde ise Teyzanne adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Dizi de ayrıca Menekşe Güngör, Emin Önal, Gülsen Özbakan, Müge Sınar, Abdullah Toprak, Çağlar Çorumlu, Erkan Sever, Murat Serezli ve İnci Türkay gibi isimler de rol almıştır.
cisil oral1

Çisil Oral Boyu, Kaç Yaşında?

Çisil Oral 43 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Nisan 1979, burcu ise koç’tur. Maalesef henüz boy ve kilo gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Evlimi? Sevgilisi Kim? soruları da merak konusu olan güzel isim bekardır. Özel hayatını gözlerden, medya ve magazinden uzak yaşamayı tercih etmektedir.

Uzun süredir ekranlardan uzak durması sebebi ile hayranları son hali ve estetik gibi hakkında bir çok araştırmalar yapmaktadır. Resmi instagram hesabını ziyaret ve takip ederek son hali ve güncel paylaşımları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ekranlardan uzak bir şekilde çalışmalarını sürdüren güzel oyuncu resmi instagram hesabını @cisiloral ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabı takipçi sayısı 10bin civarındadır.

En son TV8Bucuk ekranlarında yayınlanan LifeStyle programının #ÇisilOralile Aksimetre köşesini sunmuş bir çok başarılı oyuncuyu konuk etmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz