Büşra Nur Danişment

Büşra Nur Danişment Beyaz Tv Haber Muhabiri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Güzel isim hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Sizler için derlediğimiz hakkında bilgiler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Büşra Nur Danişment Kimdir?

Büşra Nur Danişment sunucu, muhabir, haber spikeri. BEYAZ Tv Haber Muhabiri olarak çalışmalarını sürdüren başarılı isim, 12 Eylül tarihinde dünyaya gelmiştir. Başak burcudur.

Aydın Koçarlı Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü kazanmış, iyi bir derece ile 2019 yılında mezun olmuştur.
Busra Nur Danisment16 jpg
Okul zamanlarında (4 yıl boyunca) film ve dizi setlerinde yönetmen asistanlığı hem de üniversite kanalında yani İstanbul Üniversitesi Web Tv (İÜWEBTV)’de gönüllü olarak sunuculuk ve spikerlik yapmıştır.

Denizli’deki yerel kanalda stajını tamamladıktan sonra 2021 yılında BEYAZ Ana Haber’de muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Gündelik hayatta insanların hareketleri, kural tanımazlığı ve yanlışlarıyla ilgili sokakta yaptığı haberler dikkat çekmektedir. Özellikle son dönemde ekonomi ve sağlık haberleri ile alanında öne çıkmaya devam etmektedir.

İnsan hikayeleri, aksiyon/ekstrem haberleri ve gizli kamera ile yaptığı haberlerle dikkat çeken güzel isim aynı zamanda, sosyal medya da 3 yıldır dijital medya içerik üreticisi olarakta çalışmalarını sürdürmektedir.
Busra Nur Danisment17 jpg

Büşra Nur Danişment Nereli?

Büşra Nur Danişment Denizli doğumludur.

Büşra Nur Danişment Boyu, Kilosu

Büşra Nur Danişment 1.71 boyunda ve 53 kilodur.

Resmi İnstagram hesabı: @busradanisment
Resmi Twitter hesabı: @busradanisment

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz