Burcum Baygut

Burcum Baygut GRUFF şirketinde Halkla İlişkiler Yöneticisi çalışmalarını sürdürüyor. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Burcum Baygut Kimdir?

Burcum Baygut fotoğrafçı olarak büyük başarıların altına imzasını atmıştır. Ayrıca GRUFF şirketinde Halkla İlişkiler Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Fotoğraf | BAU | Bahçeşehir Üniversitesi mezunudur.

Henüz çok genç yaşlarda ortaya çıkardığı muazzam çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Çektiği fotoğrafların yanı sıra twitter ve tumblr yazarı olarak ta eğlenceli yazılar kaleme almaktadır.

2022 yılında İbrahim Selim’in konuğu olan Serenay Sarıkaya kendisine sorulan Bir safariye kiminle gidersin? sorusuna Burcum olarak cevap vermiştir. Çünkü Burcum’un, kendisini en iyi tanıyan ve en yakın arkadaşı olduğunu dile getirmiştir. Zaten birlikte bir çok video ve resim paylaşımları ile çok yakın arkadaş oldukları bilinmektedir.

Burcum Baygut Kaç Yaşında?

Burcum Baygut 30 yaşındadır. Doğum tarihi 2 Mayıs 1992.

Sergileri:

Aramızda II / Fotoğrafçı

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @burcumbaygut ‘dur. Ayrıca facebook hesabı da @burcumbaygut ‘dur. Web sitesinde çekimleri, çalışmaları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

https://www.burcumbaygut.com

Başarılı fotoğrafçının sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere mutlu bir birlikteliği mevcut. Sevgilisi ise kendisi gibi fotoğrafçı olan ve üniversitede tanıştığı Gökşin Kes. Facebook hesabında 9 Ağustos 2016 tarihinden bu yana mutlu birlikteliğini sürdürdüğü görülüyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz