Burç Hatunoğlu

0

Burç Hatunoğlu son dönemlerin ekranlarda başarılı isimlerinden birisidir. Hakkında ise genellikle hayranları tarafından aslen nereli? evli mi? sevgilisi kim? boyu, kilosu kaç? oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılının Kasım ayında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu İstanbul Ticaret Üniversitesi Mühendislik ve Tasarım Fakültesi’nden mezun olmuştur. Boyu 1.84 cm, kilosu ise 85’tir. Motosiklet kullanmak ve Snowboard sporu hobileri arasında yer almaktadır.

Burç Hatunoğlu oynadığı diziler;

Şeref Meselesi isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve dizide Bora Tunalı karakterine hayat vermiştir. Dizide Yasemin Allen, Şerif Erol, Kerem Bürsin, Şükran Ovalı, Tilbe Saran, Şükrü Özyıldız ve Ece İrtem gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Mezun olduğu okul dolayısı ile mesleğini de icra eden ünlü isim, İç Mimar olarak çalıştığı mimarlık firmasında bir çok inşaat projesine imza atmıştır. Başarılı isim günümüz itibariyle mesleğine devam etmekte, Archilon Design (Tasarım) Studio adlı şirketin kurucusudur. Pull and Bear en fazla alışveriş yaptığı markaların başında yer almaktadır.

2017 yılında evlenmiştir ancak, ünlü ismin eşi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Uzun süredir ekranlardan uzak bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. İMDB verilerine göre, 2016 yılında Intent Niyet isimli bir sinema filminde rol aldığı belirtilmektedir.
The Man at the Park

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz