Burak Yurdugör

Burak Yurdugör hakkında merak edilen soruların cevapları. 2020 yılında Survivor Gönüllüler takımında yarışacağı açıklanan Yurdugör kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitimi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Yurdugör, İstanbul Bilgi Üniversitesi Havacılık Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Boyu 1.85, kilosu ise 80’dir.

Çok küçük yaşlardan itibaren her daim spor ile iç içe olmuştur. Yüzme ile başladığı spor hayatında, Amerika futbolu dahil oynamış, günümüze kadar bir çok madalya kazandığı bazı kaynaklarda belirtilmektedir. Günümüzde fitness ve body gibi sporlar ile ilgilenen Yurdugör’ün maalesef henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan ve Tv8 ekranlarında 2020 senesinde yayınlanan Survivor 2020 Yarışmasının Gönüllüler takımında yer alan iddialı yarışmacıları arasında yer almıştı. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Yurdugör, ayrıca tanıtım videosundaki kendinden emin duruşu ile de yarışmada performansı ile merak edilen isimlerin başında gelmişti.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz