Burak Yörük

Burak Yörük özellikle son dönemde 4N1K dizisinde canlandırdığı Barış Ozansoy karakteri ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hayranları tarafından ise hakkında sıkça merak edilen sorular, boyu, burcu, nereli olduğu, hangi takımlı, sevgilisi kimdir ve sosyal medya hesapları gibi sorulardır.

Burak Yörük kaç yaşında? 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Yörük 2019 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Burcu ise İkizler’dir. İnstagram ve diğer resmi sosyal medya hesapları üst tablomuzda yer almaktadır. Boyu 1.88 cm, kilosu ise 74’tür.

Gerçekleştirilmiş olan röportajlar sonucunda hangi takımlı olduğu ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşamadığımız Burak Yörük’ün sevgilisi güzel oyuncu Alina Boz idi. İdi diyoruz çünkü artık bu birliktelik son bulmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini 7 yaşında iken Sırlar Dünyası isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Eğitim hayatı, mezuniyeti ise;

Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okumasına rağmen bugüne kadar tiyatro sahnesinde yer almamıştır. Ancak ilerleyen süreçte mutlaka sahne tozu yutmak istediğini dile getirmiştir.

Gelecek projelerde sert rolleri üstlenmek isteyen yakışıklı oyuncu, sarışın olmanın da bu nedenle dezavantaj olduğunu açıklamıştır. Ancak son yılları bu dezavantaj’lı durumun Kıvanç Tatlıtuğ sayesinde kırıldığını da belirtmiştir. İlerleyen süreçte bir çok projede sert karakterleri de canlandırması beklenmektedir.

Aldığı Evlilik teklifleri hakkında düşünceleri;

Sosyal medya üzerinden DM ile bir çok kez evlenme teklifi almıştır. Ancak genç olduğunu ve henüz evlenmeyi düşünmediği için kibarca teklifleri reddetmektedir. Oyunculuk ile birlikte DJ’likte yapan ünlü isim, Ozan Çolakoğlu’nu idol olarak görmektedir. Her ne kadar müziği çok sevip o alanda yer almak istesede oyunculuktanda vazgeçmek istememektedir.

Oyunculuğu hakkında övgülü sözlerden hoşnut olduğunu belirtmiştir. Sık sık Justin Bieber’e benzetilsede o daha çok iyi bir oyuncuya benzetilmekten yanadır. Kimnereli.net ekibi olarak şimdilik başarılı oyuncu hakkında edinilen bilgiler bu kadardır. En kısa sürede daha çok veriler sayfamızda güncellenecektir.

Burak Yörük Oynadığı filmler;

Rol aldığı projeler 4N1K İlk Aşk dışında, Sırlar Dünyası, Biz Boşanıyoruz, Şeytan, Perde, 20 Dakika ve Ben Onu Çok Sevdim adlı projelerdir.

11 Yorumlar

  1. İnşallah nur dolu gözlerin hep mutlulukla dolsun. Seni Yaradan Rabbime şükür iki varsın Burak Yörük her işinde başarılı olmanı dilerim bende senin uzaktan hayranın belki bu dünyada seni görme şansım yok ama hep dualarım seninle . Bilmiyorum ama böyle hissediyorum sen dizide oynadığın gibi çook saf ve güzel yürekli birisisin türkmenistanlı hayranın güzel Rabbim gönlüne göre tüm güzellikleri versin . Solmazın tatlı hayranı Burak 🙂

  2. aslında çok iyi bir oyuncusun senin çok büyük hayranınım sabahtandır senin için arkadaşımla boğuşuyoruz yerim seni yaaaaa gerçekten tüm hayatını kendi hayatımdan daha iyi biliyorum ayrıca 4n1k nın hayranıyım özelliklede SENİN annemden telefonumu alıp ders videosu bahanesiyle senin fotoğraflarına bakıyorum . yani özetle senin sarı saçlarına, boyuna , karizmana,havana, alçakgönüllülüğüne, ERİYORUM , BİTİYORUM , ÖLÜYORUM , bazıları sırf

  3. bazıları sırf yakışıklı olduğundan dolayı senin ilgini çekmeye çalışıyorlar bence çok saçma ama gerçekten ve gerçekten çok tatlısın duydum ki kızlar sana dm den yuruyorlar ama sen kibarlığınla reddediyorsun işte bundan da bitiyorum sana ……..FAZLA SÖZE GEREK YOK TEK KELİMEYLE EFSANESİN

  4. sen dünyanın ilk harikası olmalısın ki kalbimde öylesin BURİŞİMMMMMMMMMMMMMMMMMMM herzaman dediğim gibi muhtişikosun senle çok farklıyız ki unutma “ZIT KUTUPLAR BİRBİRİNİ ÇEKERRRRRR” İKİMİZDE seni ÇOK SEVİYORUZZZZZ

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz