Burak Rahman

Burak Rahman TRT 1’de tv kanalında yayınlanan Balkan Ninnisi isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu dizinin ardından ekran severlerin bir hayli merak ettiği isim olmuştur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Burak Rahman Hakkında

Burak Rahman tiyatrocu ve oyuncudur. Makedonya, Üsküp’te yer alan Fakultet Za Dramski Umetnosti’de tiyatro bölümünde eğitim görmüştür. Geçmişten günümüze pek çok tiyatro oyununda sahne almış, günümüzde sinema ve dizi oyunculuğu ile kariyerine devam etmektedir.

Burak Rahman Nereli?

Burak Rahman Üsküp’lüdür. Makedonya Üsküp’te dünyaya gelmiştir.

Burak Rahman Boyu, Kaç Yaşında?

Burak Rahman 28 yaşındadır. Doğum tarihi 7 Kasım 1995, burcu ise akrep. Maalesef yakışıklı oyuncunun boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.
Burak Rahman

Burak Rahman Oynadığı Diziler

Burak Rahman 2022 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi isimli dizi de Luran karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Balkan Ninnisi ilk rol aldığı dizi projesi olmuştur. Dizi de ayrıca Erdal Özyağcılar, Deniz Gürkan, Emine Halil, Özlem Türkad, Emre Bey, Merih Öztürk, Hakan Boyav, Tolga Ortancıl, Bedia Begovska, Elyasa Kaso ve Filiz Ahmet gibi isimler de rol almıştır.

Tiyatro Oyunları:

Günümüzde Üsküp Türk Tiyatrosu bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kadın Terzisi, Pillowman, Vişne Bahçesi ve Hamlet dahil bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

Resmi instagram hesabını @burak.rahman ismi ile kullanmaktadır. Aktif olarak takipçileri için resmi instagram hesabından paylaşımlarını sürdürmektedir. Türkçe’nin yanı sıra Arnavutça, Sırpça, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Son olarak sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğunu da belirtebiliriz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz