Burak Barış Özlem

0

Burak Barış Özlem Uzak Ol şarkısı ile gönülleri fethetmeyi başarmışlardır. Üç kardeşin seslendirdiği Uzak Ol isimli şarkı kısa sürede Youtube ‘da 5 Milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmıştır. Peki Barış Ceyhan Kimdir? Burak Ceyhan Kimdir? Özlem Ceyhan Kimdir? Kaç yaşında? aslen nereli? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. Antalya Alanya’da butik işletmeciliği yapan anne Esvet ve baba Bünyamin Ceyhan’nın çocuklarıdır.

Barış Yiğit Ceyhan Kimdir? Kaç Yaşında?

Doğum tarihi: 26.06.2002. 2002 yılının Haziran ayında dünyaya gelmiştir. Antalya Alanya doğumlu olan Barış Yiğit tarzı, sesi ve kıvırcık saçları ile müzik severlerden tam not almıştır. Ortanca kardeş olduğu belirtilen genç isim kardeşleri ile seslendirdiği Uzak Ol Şarkısı ile büyük beğeni toplamıştır. Diyar Pala’nın Uzak Ol şarkısına düzenleme yapmış ve seslendirmişlerdir.

Özlem Ceyhan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Üç kardeşin en küçüğü olan Özlem sesi ile büyülemeye devam ediyor. Henüz 10 yaşında olmasına rağmen sesini kullanması ve nağmeleri ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Her geçen sosyal medya ve müzik dünyasında hayran sayısı artmaya devam etmektedir. 2011 haziran doğumlu olduğu belirtiliyor. Kesin bir bilgi değildir. Antalya’da Alanya Hacıkura İlkokulu’nda eğitimini sürdürmektedir.

Burak Ceyhan Kimdir? Kaç Yaşında?

Maalesef doğum tarihi ve yaşına ulaşılamamıştır. Kardeşleri ile birlikte Uzak Ol isimli şarkıya enstrümanları ile eşlik eden başarılı müzisyenin resmi instagram hesabı @burakceyhanmusic ‘dir.

Müzik dünyasında her geçen hayran kitlesi artmaya devam eden Burak Barış Özlem Kardeş’lerin İbo Show’a konuk olacakları belirtilmektedir.

Burak Barış Özlem Sosyal Medya hesapları:

Burak Ceyhan: @burakceyhanmusic
Barış Yiğit Ceyhan: @barisyigitceyhan
Özlem Ceyhan: @ozlemceyhanofficiall

Tüm biyografi bilgilerine ulaşıldığında biyografileri tek tek eklenecektir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz