KimNereli.net

Bülent Şakrak

Bülent Şakrak Kimdir?

Bülent Şakrak
Gerçek adı: Bülent Şakrak
Doğum Tarihi: 26/08/1977 (42 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Ceyda Düvenci ile)
Boy: 1.66
Kilo: 72
Burç: Başak
Meslek: Oyuncu Seslendirme Sanatçısı Tiyatrocu
Mezuniyet: Devlet Konservatuvarı İstanbul Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Bülent Şakrak Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Bülent Şakrak hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Boyu, kilosu, kaç yaşında? aslen nereli? evliliği, ailesi, oynadığı dizi ve sinema filmleri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1977 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelen Bülent Şakrak vermiş olduğu bir röportaj’da e-devlet’in son dönemde uygulamaya geçirdiği soy ağacına bakmış, komple Makedonya kökenine uzandığını görmüştür. 1 yaşında iken ailesi ile beraber Bursa Gemlik’e yerleşmişlerdir. Başak burcudur, boyu 1.66 cm, kilosu ise 72’dir.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan başarılı oyuncu bugüne kadar bir çok başarılı projede rol almıştır. İlköğretim ve Ortaokul tahsilini Gemlik’te tamamlamıştır. Erkan Kolçak Köstendil yeğenidir.

Bülent Şakrak evlilik hayatı, kiminle evli, çocukları;

İlk evliliğini güzel oyuncu Özge Borak ile gerçekleştirmiş ancak evliliği 2010 yılında son bulmuştur. 2015 yılının Aralık ayında ise Ceyda Düvenci ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Okan Ali isminde bir oğlu vardır. Eşinin 2. evliliğinde de Melisa isminde bir kızı vardır. Sosyal medya hesaplarında sıkça çocukları ve eşi ile birlikte mutluluğunu takipçileri ile paylaşmaktadır.

Müjdat Gezen Sanat Tiyatrosu bünyesinde çalışmalar gerçekleştirmiş, ilk dizi oyunculuk deneyimini 1995’te Bizim Aile adlı dizi ile gerçekleştirmiştir.

Rol aldığı diziler;

Bizim Aile, Yılan Hikayesi, Kumsaldaki İzler, Kınalı Kar, Pembe Patikler, Sihirli Annem, Kısmet, Sensiz Olmuyor, Karınca Yuvası, Arka Sokaklar, Eşref Saati, Güzel Günler, Kurtlar Vadisi Pusu, Gece Gündüz, Küçük Kadınlar, Zeliha’nın Gözleri, Yıldız Masalı, İzmir Çetesi, 2 Yaka Bir İsmail, Son Yaz Balkanlar 1912, Çiçek, Ayrılsak da Beraberiz, Hangimiz Sevmedik ve Dudullu Postası.

Rol aldığı sinema filmleri;

Halk Çocuğu, Sır Çocukları, Beni Bekledinse, Arabalar (Seslendirme), Ona Melek Deme (Kısa Film), Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine, Süper Ajan K9, Abimm, Melekler ve Kumarbazlar, 72. Koğuş, Eyvah Eyvah, Ay Büyürken Uyuyamam, Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede, Bir Kadın Bir Erkek Bir Düğün, Yapışık Kardeşler, Çilek, İksir Dedemin Sırrı, 5 Dakkada Değişir Bütün İşler, Yaktın Beni ve Son Mektup.

2015 yılında Komedi Türkiye isimli programda da yer almıştır. Ayrıca bir çok projede seslendirme sanatçısı olarak görev yapmıştır. Günümüzde Youtube üzerinden Bülent Şakrak’la Art Niyet isimli bir programa başlamıştır.


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bülent Şakrak
Gerçek adı: Bülent Şakrak
Doğum Tarihi: 26/08/1977 (42 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Ceyda Düvenci ile)
Boy: 1.66
Kilo: 72
Burç: Başak
Meslek: Oyuncu Seslendirme Sanatçısı Tiyatrocu
Mezuniyet: Devlet Konservatuvarı İstanbul Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

419.964 kez okundu

2.

Beren Saat

396.973 kez okundu

3.

Fuat Güder

317.131 kez okundu

4.

Tarık Akan

297.922 kez okundu

5.

Tarkan

233.976 kez okundu

6.

Mustafa Miraç Kaya

229.119 kez okundu

7.

Volkan Demirel

226.795 kez okundu

8.

Azad Yılmaz

218.135 kez okundu

9.

Emre Mor

201.579 kez okundu

10.

Ersay Üner

198.145 kez okundu