Bülent Aydemir

Bülent Aydemir hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografisi.

1976 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Bülent Aydemir aslen Diyarbakır’lıdır ve Diyarbakır’da doğmuştur. Boğa burcudur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun olmuştur.

Bülent Aydemir gazetecilik hayatı;

1996 yılında gazetecilik mesleğine, İhlas Haber Ajansı Ankara haber merkezinde adım atmıştır. İHA’da muhabir, editör, yurt haberler müdürü gibi görevleri üstlenmiştir. Ardından Sabah Gazetesi bünyesinde, Başbakanlık Muhabirliği yapmıştır. Daha sonra, Habertürk gazetesi’nde Başbakanlık muhabirliği, Ankara Haber Müdürü ve Ankara Temsilciliğine atanarak çalışmalarını sürdürmüştür. Yazıları ve haberleri ile ses getiren bir çok haberin altına imzasını atmıştır.

7 Yorumlar

  1. Bülent Aydemir görevini gazetecilik bilinciyle yürüten başarılı bir insandır. Sağlıklı ve başarılı olmasını diliyorum.

  2. taraflı ve bilgisiz bir kişi gerçekleri bildiği halde inkar eden bir kişi tıpkı bir Butalemun gibi duruma göre değişebilen bir canlı.

  3. Kaliteli bir gazeteci, konuyu çalışıyor, dengeli konuşuyor, işini yapan birisi. Görüşleri birilerinin hoşuna gitmiyorsa gerçekleri çarpıtmadan söylediği ve özü bildiği içindir.

  4. Bülent Aydemir konularına çok iyi hazırlanan, olayların birbiriyle ilintisini farkeden, pozitif enerjisiyle, muzır gülüşüyle seyirciyi ekrana çeken beğendiğim bir gazetecidir.

  5. Ben Güney Azerbaycanlı (İran Azerbaycanı) olarken her gün sabahlar ” Haber Türk” programını izlerem, bülent aydemiri çok iyi bir
    siyasi tefsirci görürem.

  6. Bülent Aydemir Dürüst donanımlı akıllı Objektif bir gazeteci yorumlarını ben ve eşim Hiç kaçırmayız zevkle izleriz Ona haksızlık yapılması bizi üzdü Tekrar Ebru’nun programında onu görmek istiyoruz

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz