Bora Ecer

Bora Ecer Çıplak isimli dizi ile ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Başarılı oyuncu hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Bora Ecer Kimdir?

Bora Ecer oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. 1991 doğumlu başarılı oyuncu Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunudur.

Craft Oyunculuk Atölyesi, Deniz Erdem Kamera Önü Oyunculuk ve Çağ Çalışkur Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri almıştır. İyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilmektedir. Müzik ile de ilgilenen yakışıklı oyuncu gitar çalmakta, düzenli spor yapmakta ve yüzmekten keyif almaktadır. Düzgün fiziği, uzun boyu ve yakışıklılığı ile de ön plana çıkan isimlerdendir.

2022 senesinde, Şaşkın Demokrat isimli tiyatro oyununda sahne almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini BluTv’de yayınlanmış olan Çıplak isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ayrıca, Dila Yağcı, Müge Bayramoğlu, Ramazan Mert Demir, Bora Cengiz, Feriha Eyüboğlu, Ayşe Akın, Ece Ertez ve Can Evrenol gibi isimler de rol almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @boraecer ‘dir.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

N Kuşağı (Youtube dizisi)
Çıplak (Rıza Çaka)
Ayla

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz