Boğaçhan Tuzcu

Boğaçhan Tuzcu katıldığı Şef Akademi yarışması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha önce Kısmetse Olur isimli yarışma ile de ekran severler tarafından hatırlanmaktadır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusu. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu, kaç yaşında? Mesleği, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Boğaçhan Tuzcu Kimdir? Nereli?

1992 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen yakışıklı isim Ankara doğumludur. Aslen Rize’li olan Tuzcu 2017 yılında Kısmetse Olur adlı yarışmada da yer almıştır. O dönemde Marmaris’te yaşayan ünlü isim butik işletmeciliğinin yanı sıra aşçılık eğitimleri de almıştır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

Boğaçhan şef olarak da tanınan başarılı isim aşçılık ve işletmeciliğin yanı sıra müzik ile de profesyonel anlamda ilgilenmektedir. 2021 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şef Akademi isimli yarışmaya katılmıştır. Daha önce Kısmetse Olur ve Lezzet Düşkünleri adlı programlar içinde kamera karşısına geçmiştir.

Şef Akademi isimli yarışmanın jüri koltuğunda, Arda Türkmen, Ali Ronay ve eşsiz yemek kültürü, gurme ve gezgin Ayhan Sicimoğlu yer almıştır. Boğaçhan Tuzcu Şeflik ve Dj’lik yapmaktadır.

Boğaçhan Tuzcu Boyu, Kaç Yaşında?

Tüm bunların yanı sıra plates ve spor ile de içli dışlıdır. Uzun boyu, fit ve düzgün fiziğinin yanı sıra uzun boyu ile dikkat çekmektedir. Boyu 1.91 cm, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 29’dur. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. @bogachantuzcu olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 38bin civarındadır. Karizması, giyim tarzı ve yaşamı ile sosyal medya takipçilerinin de ilgi odağıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz