Boğaç Aksoy

Boğaç Aksoy Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizide Volkan Komiser karakteri ile gönüllerde taht kurmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Boğaç Aksoy Kimdir? Nereli?

1989 yılının Şubat ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu doğma büyüme aslen Kocaeli İzmit’lidir. 2006 yılında Fenerbahçe Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından Haliç Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2012 senesinde Best Model Yarışmasına katılmış ve yarışmada Türkiye 3.sü olmuştur. Yarışmanın 1.si ise Berk Atan olmuştur. Ekran severler tarafından ise özellikle Çılgın Dersane Üniversitede adlı dizide Cenker karakteri ile tanınmıştır.

Vahide Gördüm Akademi 35 buçuk’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Bir röportaj’da üvey babasının İlçe Emniyet müdürü olduğunu belirtmiştir. Dizi oyunculuğu için boks dersleri almıştır. Oyunculuk öncesinde bir süre ışıkçı olarak çalışmış ve sahne tozu yuttuğunu belirtmiş çok iyi çalışarak buralara geldiğini açıklamıştır. 2012 yılında modellik yarışmasının ardından Arko Men Duş Jeli reklam filminde oynamıştır.

Boğaç Aksoy Boyu, Kaç Yaşında? Hastamı?

Boyu 1.80 cm, kilosu 70, göz rengi mavi, burcu ise kova’dır. 2021 yılı itibariyle 32 yaşındadır. 45’lik Film Akademi Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Maalesef genç oyuncu 2021 yılında hayranları ile üzücü bir haberi paylaşmak zorunda kalmıştır. Lenf kanserine yakalandığını duyuran ünlü oyuncu hayranları tarafından gelen soruları da tüm içtenliği ile yanıtlamıştır.

Hastalığa yakalandıktan sonra ümitsizliğe kapılmamış, hatta hastalığı araştırmamıştır bile. Hastalığın umrunda olmadığını, hedefleri ve hayalleri olduğunu, sadece kendisine dikkat etmeye çalıştığını dile getirmiştir. Hastalık öncesinde daha takıntılı olduğunu ama hastalığın ardından hayatı akışına bırakmayı tercih etmiş ve her şeyi problem eden bir insan olmaktan çıkmış, çözemeyeceği sorunların üzerinde çok fazla durmamayı tercih etmektedir.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Boğaç Aksoy, hastalığı ve süreç ile ilgili de hayranlarını hiç bir zaman merakta bırakmamaktadır.

Boğaç Aksoy Sevgilisi Kim?

Bekar olan yakışıklı oyuncu Aleyna Beatrice Peters ile nişanlıdır. 2020 yılında evlilik teklifinde bulunmuş ve nişanlanmıştır. Ancak evlilik tarihi ile ilgili henüz net bir tarih açıklanmamıştır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @bogacaksoy 116bin takipçi.
Twitter Hesabı: @bogacaksoy_

1 Yorum

  1. Boğaç Aksoy seni çok seviyoruz. Ne olur bir an önce iyileş ve bu hastalığı yen ekranlara geri dön. Allah sana bir önce şifa versin inşallah. Sen güçlü ve azimlisin biz hayranların olarak buna inanıyoruz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz