Birben Coşkun

Birben Coşkun televizyon ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda isimli program ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise genellikle kaç yaşında? boyu kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelen güzel isim aslen İzmir doğumludur. Doğum yılı gün ve ay olarak bilinmemektedir. Boyu 1.74 cm, kilosu 82, beden ölçüsü ise 42-44 olarak belirtiliyor.

Birben Coşkun Tv8 ekranlarında yayınlanan moda yarışma programı Doya Doya Moda’da All Star dönemi’nde yer almıştır. 2. sezon yarışmacılarından olan Birben Dilan Coşkun Alll Star kadrosunda bulunmuştur. Yarışmanın jürileri arasında ünlü isimler bulunuyor. Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez.

Birben Coşkun sosyal medya:

Sosyal medya dünyasında aktif olarak paylaşımlarını sürdürmektedir. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Birben Dilan Coşkun’un instagram hesabında ki takipçi sayısı 114bin civarındadır.

Moda dünyasının yanı sıra İşletmeci kimliği ile de başarılı kariyerini sürdürmektedir. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olmuştur. İşletmecilik yapmakta ve Orgazinasyon işleri ile ilgilenmektedir. Tüm bunların yanı sıra butik bir pastane sahibi olduğu belirtilmektedir.

Moda ile ilgili açıklamalarda bulunan güzel isim, “Benim için moda, insanın kendini ve vücudunu en iyi şekilde tanıyıp ifade edebilmesidir” açıklamasında bulunmuştur. Ayrıca kendisi için olmazsa olmaz parçaların basenlerini kapatan uzun ceketler” olduğunu dile getirmiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz