Betül Böçkün

Betül Böçkün 2020 yılında Tv 8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda isimli yarışma programı ile adından söz ettirmiştir. Hakkında ise ekran severler aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabını merak etmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında dünyaya gelen Betül Böçkün baba tarafından aslen Bingöl’lüdür. Annesi ve babasının ayrı olduğunu belirten Böçkün annesi ile görüşmediklerini, hatta neredeyse annesini hiç görmediğini dile getirmiştir. Annesinden hiç haber alamamış, halaları tarafından büyütüldüğünü seyirci ile paylaşmıştır.

Belirtmiş olduğu bilgiler ile daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş, 3 yaşında bir çocuğu vefat etmiştir. Doğum yeri hakkında henüz bir bilgiye ulaşılamamıştır, boyu 1.74 cm, kilosu ise 94’tür. Günümüzde kuaförlük mesleği ile çalışma hayatını sürdürmektedir. Resmi sosyal medya instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 102bin civarındadır.

Son dönemde sevgilisi ile de sık sık gündeme gelen yarışmacı’nın sevgilisinin ismi Murat’tır. Programda da sık sık sevgilisi ile ilgili konuşan Betül Böçkün, sevgilisinin ailesi tarafından kabul edilmediğini belirtmiştir. Sevgilisi kendisinde 8 yaş büyüktür. Doya Doya Moda Büyük Beden yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın jüri koltuğunda ise Banu Noyan, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi isimler oturmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz