Bettina Kuperman

Bettina Kuperman kimdir? Geçtiğimiz günlerde 10 yıllık sevgilisi ve iki çocuğunun babası Ferman Akgül ile dünya evine giren Bettina Kuperman hakkında bir hayli merak edilen soru işaretleri bırakmıştır. İşte Bettina Kuperman’ın biyografisi.

Bettina Kuperman Kimdir? Nereli?

Danimarkalı genç hanımefendi hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. 10 yıldır Türkiye’de yaşamaktadır. Lakin sık sık ülkesini ziyaret etmektedir. Aron ve Alex adında 2 oğlu vardır.

Yönetim danışmanlığı, stratejik planlama, iletişim ve marka geliştirme alanlarıyla yakından ilgilenen Bettina Kuperman, 10 senedir Manga’nın solisti Ferman Akgül ile aşk yaşıyordu. Çift geçtiğimiz günlerde Bodrum’da rüya gibi bir düğün ile dünya evine girdi.

Genç şarkıcı evlenme haberini Instagram hesabından “Çocuklu ve evli! İki ülke arasındaki belge farklılıklarından dolayı orada mı olsun burada mı, yazın mı olsun kışın mı, yok çocuklar doğuyor bir bekleyelim diye diye on sene geçmiş. Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de resmi nikahımızı ekleyelim artık dedik. Kısacası biz evlendik.’’ ifadesi ile duyurdu. Aynı zamanda Ferman Akgül “Çocuklu ve evli! İki ülke arasındaki belge farklılıklarından dolayı orada mı olsun burada mı, yazın mı olsun kışın mı, yok çocuklar doğuyor bir bekleyelim diye diye on sene geçmiş. Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de resmi nikahımızı ekleyelim artık dedik. Kısacası biz evlendik.’’ sözlerini de ekledi.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz