KimNereli.net

Bestemsu Özdemir

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Bestemsu Özdemir
Gerçek adı: Bestemsu Özdemir
Doğum Tarihi: 20/04/1992 (26 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.74
Burç: Koç
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: İstanbul Teknik Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Bestemsu Özdemir Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Bestemsu Özdemir Egenin Hamsisi dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır. Kimdir? Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, sevgilisi, özel hayatı ve bilinmeyen yönleri ile güzel oyuncu Bestemsu Özdemir.

1992 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Bestemsu Özdemir’in burcu Koç’tur. Boyu 1.74 cm’dir.

Bestemsu Özdemir aile hayatı;

İstanbul doğumlu oyuncu baba tarafından aslen Erzincan, anne tarafından ise Selanik Göçmeni’dir. Anne ve babası Bestemsu henüz 2 yaşında iken boşanmıştır. 3 sene kadar Ankara’da anneannesi ve dedesi ile yaşamıştır. Baba tarafı ile uzak bağlantılara sahip olarak yaşamını sürdürmüştür. Annesi ise daha sonra ikinci evliliğini yapmıştır.

Saint Benoit Lisesinden mezun olmuştur. Günümüzde ise İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Ancak oyunculuğa adım atınca üniversite eğitimini dondurmuştur. Mücevher Tasarımı üzerine eğitim almak istemiş ancak sınava girdiği sene bölümün kapanması sebebi ile Moda Tasarımı bölümüne kayıt olmuştur.

Bestemsu Özdemir Oyunculuğa nasıl başladı?

Annesi Lise döneminde Bestemsu Özdemir’i bir arkadaşının ajansına kayıt ettirmiştir. Modellik ile hiç bir ilgisi olmasa da bir çok markanı katalog çekimlerinde yer almıştır. Bir sabah ise İstanbul’da bir çok bilboard’da resimlerinin olduğunu görmüş ve her şeyin o andan itibaren başladığını belirtmiştir.

Ardından resimlerini Cem Tatlıtuğ’a göndermiş, Tatlıtuğ ise model çalışmadığını, gel oyunculuk deneyelim dediğini bunun üzerine çekimlere gittiğini aktarmıştır. Cem Tatlıtuğ Kıvanç Tatlıtuğ’un abisidir.

2014 yılında Mısırlı ünlü şarkıcı Mohamed Hamaki Bestemsu Özdemir ile klip çekmek istemiştir. Ardından 13 gün Dubai, Abu Dabi’de kalmış ve klipte rol almıştır.


Oynadığı diziler;

İstanbul Hatırası, Analar ve Anneler, Araf Zamanı, Sakarya Fırat, Meryem, Kara Para Aşk ve Ege’nin Hamsisi gibi projelerde rol almıştır. Son rol aldığı Ege’nin Hamsisi dizisi için horon ve şive dersleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise İstanbul Hatırası isimli dizide henüz 19 yaşında iken gerçekleştirmiştir.

Beslenme alışkanlığı;

Bestemsu Özdemir günde 1 yada 2 öğün peynirli proteinli salata tüketiyor. Ayrıca et tavuk yerine, balık tüketmektedir. Akşam 7’den sonra ise bir şey yememektedir. Ayrıca abur cubur, pizza, makarna, ekmek gibi gıdaları tüketmiyor, ızgara ve sebze ile beslenme alışkanlığını sürdürüyor.

Sevgilisi var mı?

Can Yaman, Çağatay Ulusoy ve Oğulcan Engin gibi ünlü isimlerle adı aşk dedikodularına karışmıştır. Son olarak ise kendisi gibi oyuncu olan Ümit İbrahim Kantarcılar ile sevgili oldukları yönünde haberler magazin gündemine damga vurmuştur.


Etiketler: ,

Rol Aldığı Diziler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bestemsu Özdemir
Gerçek adı: Bestemsu Özdemir
Doğum Tarihi: 20/04/1992 (26 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.74
Burç: Koç
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: İstanbul Teknik Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

367.433 kez okundu

2.

Tarık Akan

287.339 kez okundu

3.

Mustafa Miraç Kaya

223.260 kez okundu

4.

Yusuf Aktaş

218.864 kez okundu

5.

Volkan Demirel

214.532 kez okundu

6.

Tarkan

213.044 kez okundu

7.

Emre Mor

189.553 kez okundu

8.

Ersay Üner

185.313 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

172.568 kez okundu

10.

İrem Derici

168.086 kez okundu