Beste Köse

Beste Köse kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? Scorp videoları ile kısa sürede takipçi sayısı artmış, ardından İnstagram ve Youtube dünyasına sıkı bir giriş yapmıştır. Hakkında merak edilen sorulara cevaplar.

Beste Köse 1997 yılında dünyaya gelmiştir, burcu Kova’dır. Boyu 1.62 cm, kilosu ise 42’dir. Çekmiş olduğu soru cevap videosunda aslen İzmir‘li olduğunu belirtmiştir.

Beste Köse eğitim hayatı, ailesi ve fenomen kimliği;

Günümüzde eğitim hayatını, Beykent Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde sürdürmektedir. Ailenin tek kız çocuğu olan fenomen isim, özellikle Anneannesi ile birlikte çektiği Kıymalı Dolma isimli şarkıya klip çekmiş ve kendisi klipte yer almıştır. Ananem yapmış kıymalı dolma ımm tadı bi harikaa, yanına da koymuş yoğurt tadı bi harikaa şarkı sözleri herkesin diline dolanmıştır. Son zamanlarda ise Youtube video kanalında sık sık abisi ile birlikte çektikleri videoları takipçileri ile paylaşmaktadır. Ancak vermiş olduğu bir röportaj’da ailenin tek çocuğu olduğunu dile getirmiştir.

Birbirinden komik video paylaşımları ile Youtuber olarak her geçen gün takipçi sayısı artan isimler arasındaki yerini almıştır.

Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanan başarılı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 757bin civarındadır. Youtube video kanalında ise abonesi sayısı 186 B civarında seyretmektedir.

Youtube video kanalını 4 Ağustos 2015 tarihinde açmış, İnstagramda yapmış olduğu eğlence ve challange videoları ile youtube’de de devam etmektedir.

Kıymalı dolmaya olan aşkım sonucunda gelişen bu efsane şarkı! açıklamasının ardından Kıymalı Dolma (Şarkı) başlıklı videosu;

1 Yorum

  1. Böyle rezilleri ünlü yapacağınıza ne kadar ağır işlerde çalışan emektarlarımızı ünlü ya da fenomen yapın daha iyi ( kıymalı dolma insanın zekasının bu kadar yerlerde olduğu ve ömrümüzden gereksiz bir vakit çalan video olmuş)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz