Berrin Ak

Berrin Ak iş dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında merak edilen kariyeri, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Berrin Ak Kimdir?

Berrin Ak iş insanı, girişimci. Ülkemizde iş dünyasının başarılı simalarından birisidir. Türkiye’ye getirmiş olduğu dekorasyon markaları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Selim Pars Koleji, ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Gesa Tekstil firmasında Genel Müdür asistan olarak iş hayatına atılmıştır. 2004 ve 2006 yılları arasında Aras Kargo bünyesinde iş geliştirme asistanı olarak çalışan güzel isim 2010 senesinde kendi dekorasyon şirketini kurmuştur. Kurduğu Aura Dekorasyon şirketi aralarında Mackenzie Childs gibi markaların distribütörlüğünü üstlenmiştir.
Berrin Ak5 jpg

Berrin Ak Kaç Yaşında?

Berrin Ak 41 yaşındadır. Doğum tarihi 1982, burcu ise terazi’dir.

Tam bir Terazi kadını olduğunu belirten güzel isim, iki çocuk annesidir. Sanata, öğrenmeye, müziğe, yeni yerlerin keşfine, sohbeti güzel kalabalık masalara, dekorasyona, tasarıma, marka oluşumlarına ve tekstile tutkusu ile bilinmektedir.

MacKenzie Childs Türkiye genelinde 25 bayisi bulunuyor. Hemen hemen bütün büyük şehirlerde bayi ağı bulunmaktadır. Ayrıca www.mackenzie-childs.com.tr olarak her yere gönderi yapabilmektedir. Amerika kıtası içinde bile sadece New York şehrinde tek bir mağazası olan markanın İstanbul’da, dünyadaki ilk mağazasını açmayı başaran firma olmuştur Aura Dekorasyon.

Ünlü ismin resmi instagram hesabı @nberrin ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz