Berna Karagözoğlu

Berna Karagözoğlu geçmiş yıllarda katıldığı şarkı yarışması ile ekran severler tarafından tanınmıştır. Yarışmaya çok küçük yaşlarda katıldığı ve çok sevimli olduğu için fındıkkurdu lakabı ile anılmıştır. Hakkında ise merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi ve bir çok bilinmeyen sorunun cevabı.

Sahnede seslendirdiği şarkıları ve şovları ile büyümüşte küçülmüş denmesine sebep olmuştur. Günümüzde genç bir kız olan ünlü isim, geçmiş senelerde bir röportaj’da müzik yaşantısının yanında Doktor olmak istediğini belirtmiştir. Ancak günümüzde halen aynı düşüncelere mi sahip bilinmiyor. Tam bir Emel Sayın hayranıdır.

Bir Şarkısın isimli ses yarışmasına küçük yaşlarda katılan Berna Karagözoğlu yarışmada Fındık Kurdu lakabı ve sevimliliği ile müzik severlerin ve jürinin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

1999 yılında dünyaya gelen Berna Karagözoğlu aslen Kastamonu Elyakut Köyü nüfusuna kayıtlıdır. Kastamonu Kuzeykent Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Maalesef boyu ve kilosu ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır.

6 Yorumlar

  1. Bernayı görür görmez çok etkilendim. Çünkü yaşı da başı da torunumum bir kopyası. Onu çok seviyorum ve çok daha iyi yerlere gelmesini istiyorum. Allah onu sevdiklerine bağışlasın! Sen çok yaşa Berna!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz