Berkin Gökbudak

0

Berkin Gökbudak güzel oyuncu Aslı Enver ile evlenmiş ve kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı araştırılmıştır. Hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Berkin Gökbudak Kimdir?

Berkin Gökbudak iş insanı, girişimci. İş dünyasında başarılı kariyerini sürdürmektedir. Yine iş dünyasının tanıdık isimlerinden birisidir.

Berkin Gökbudak Eğitimi, Ne Mezunu?

Berkin Gökbudak Lisans eğitimini tamamlamıştır. Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi üzerine Yüksek lisans yapmıştır.

Berkin Gökbudak Mesleği, Ne İş Yapıyor?

Berkin Gökbudak başarılı bir eğitim hayatı, süreci geçirmiştir. Bir ilaç İş Birim Liderliğini yapmaktadır. Ayrıca Ürün müdürü, global ürün müdürü, iş analitiği, satış etkinliği ve müşteri ilişkileri pozisyonlarında görev almakta, ilaç grubunun iş birim liderliğini üstelendiği belirtilmektedir.

Çeyrek asra yakın zamandır Türkiye’de faaliyet gösteren ve onkoloji & hematoloji alanlarında fark edilir çalışmalar gerçekleştiren Janssen Türkiye’nin Onkoloji & Hematoloji İş Birimi Direktörüdür.

Berkin Gökbudak Kaç Yaşında?

Berkin Gökbudak 39 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Ocak 1983, doğum yeri ise İstanbul’dur.

Resmi twitter hesabı kullanıcı ismi @gokbudakberkin resmi instagram hesabı kullanıcı ismi ise @gokbudakberkin ‘dir.

12 Kasım 2022 tarihinde ekranların sevilen isimlerinden güzel oyuncu Aslı Enver ile evlenmiştir.

Aile arasında küçük bir nikah töreni ile evlenen ünlü isimlerden Gökbudak’ın nikah şahitliğini Saner Ayar, Aslı Enver’in ise nikah şahitliğini yakın arkadaşı Cihan Çalışkantürk üstlenmiştir.
Berkin Gokbudak3

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz