Berkcan Biratan

Berkcan Biratan Futbol ve Scout Antrenörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı ise merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Biratan, aslen Adana doğumludur. Bir kız kardeşi, bir de abisi vardır. Lise eğitim dönemine kadar eğitim hayatını doğup büyüdüğü Adana’da sürdürmüştür. Daha sonra İstanbul Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük Bölümü’nü kazanmıştır. Üniversite eğitimini sürdürürken, (2014 senesinde; Etiler Galatasaray Futbol Okulunda kısa bir süre çalışmış daha sonra) Beşiktaş Jimnastik Kulübünde stajyer futbol antrenörü olarak göreve başlamıştır.

Berkcan Biratan Üniversite eğitimi sürerken 3 sene mezuniyete kadar stajerliği devam etmiştir. 2017 yılında mezun olmuş mezun olduktan sonra, (2017-2019) tarihlerinde Beşiktaş kulübünde sözleşmeli olarak antrenörlük görevi yapmıştır.

2021-2022 sezonu’nda Bandırmaspor U-15 teknik sorumlusu olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüzde ise Niğde Anadolu Futbol Kulübü A Takım Antrenörlük görevini sürdürmektedir.
berkcanbiratan1

berkcanbiratan2

berkcanbiratan3

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz