Berk Artıran

Berk Artıran 2022 yılında Kadere Karşı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Berk Artıran Kimdir?

Berk Artıran oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hasan Güngör Management oyunculuk bünyesinde çalışmalarına devam eden başarılı isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Hekimoğlu isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Berk Artıran Kaç Yaşında?

Berk Artıran 28 yaşındadır. Doğum tarihi 1994.

Berk Artıran Eğitim Hayatı

Berk Artıran Işık Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur.

Işık Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği
Akademi 35,5 Sinema Ve Sahne Sanatları Eğitimi
Dialog Anlatım İletişim Temel Oyunculuk Eğitimi
Gözde İkinci Audition Atölyesi

Berk Artıran Oynadığı Diziler

Berk Artıran 2022 yılında Kadere Karşı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de ayrıca Gökçem Çoban, Emine Ün, Hakan Eratik ve Nur Erkul, Oktay Ekinci, Gözde Mukavelat, Derin İnce, Berk Artıran, Yeşim Alıç, Özcan Varaylı ve Ferdi Akarnur gibi isimler de rol almıştır.

Hekimoğlu (2020)
Kadere Karşı (2022)

Klorane ve Ziraat bankası reklam çalışmalarında yer alan yakışıklı oyuncu, Sevgili Doktor – Anton Çehov tiyatro oyununda da sahne almıştır. Basketbol, futbol, tenis, piyano ve gitar çalmak gibi bir çok hobi ve yeteneğe sahiptir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @berkartiran ‘dır. Maalesef henüz boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine ulaşamadığımız yakışıklı oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz