Beril Karademir

Beril Karademir TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizide Sedef karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Beril Karademir Kimdir?

Beril Karademir eğitim hayatının yanı sıra oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Ortaokul’da eğitim hayatını sürdüren minik oyuncu, Ankara Sincan Kazım Karabekir İlkokulu mezunudur. Yetenek Evi – Sahne Sanatlarında oyunculuk eğitimi almıştır. Maydonoz Ajans Kariyer ve Şöhret Yönetimi Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Beril Karademir Nereli?

Beril Karademir aslen Ankara Sincan doğumludur.

Beril Karademir Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Beril Karademir 11 yaşındadır. Doğum tarihi ise 2011.
Beril Karademir

Beril Karademir Boyu

Beril Karademir 1.35 boyundadır. Yağmur Gökkaya Ajans tarafından belirtilen bilgidir. Ancak henüz gelişim çağında olduğu için boy ve kilo bilgisi değişkenlik göstermeye devam etmektedir.

Beril Karademir Oynadığı Diziler

Beril Karademir ilk dizi oyunculuk deneyimini rol aldığı Gönül Dağı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Sedef karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Samet Arda Mercan ile dizi de kardeş rolünü üstlenmiştir.

Gönül Dağı isimli dizi de ayrıca Cihat Süvarioğlu, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Ecem Özkaya, Feyza Işık, Nazlı Pınar Kaya, Samet Arda Mercan, Melis Sevinç ve Ulviye Karaca gibi isimler de rol almıştır.

Minik oyuncunun boyu, annesi, babası ve ailesi de merak konusu ancak bu konu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @berilkarademirofficial ‘dır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 13.2bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz