Berfin Öztürk

Berfin Öztürk kimdir? Takipçileri ile sık sık buluşmalar ayarlayan Berfin Öztürk hakkında çıkan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Berfin Öztürk kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Berfin Öztürk Kimdir? Kaç Yaşında?

9 Temmuz 2004 yılında İzmit’te dünyaya gözlerini açan Öztürk’ün aslen nereli olduğu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Güzelliğinin kimden geldiği bilinmese de, fenomen şarkıcı olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Aynı zamanda şarkıcı Bilal Sonses’te kendisini takip etmesi takipçilerinin gözlerinden kaçmadı.

İstanbul’da yaşamını sürdürdüğü bilinmektedir. İddiasını sahip olduğu Yengeç burcundan almaktadır. Aynı zamanda fenomen olma yolunda ilerlerken çıkardığı Şelale isimli şarkı ile de şarkıcılığa adım attı. Ayrıca kendisini Bilal Sonses’te takip etmektedir.

Güzelliği ile ajansları peşinden koşturmayı başaran Öztürk’ün boyu 1.67’dir. Kilosu ise 51’dir.

Berfin Öztürk ve Yağız Çiçek

Geçtiğimiz aylarda adı sürekli yan yana anılan ikilinin ayrılıkları söz konusu oldu. İpler Yağız Çiçek’in, Öztürk’ün en yakın arkadaşı olan Sude Bulut ile ilişki yaşaması ile koptu. Daha sonra Sude Bulut ve Berfin Öztürk konuşmadığı gibi Yağız Çiçek ile de ikiliden herhangi birisinin adı birlikte anılmadı.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz