Beren Kasımoğulları

Beren Kasımoğulları 2019 yılında Babil isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Peki kaç yaşında? nerede doğdu? kaçıncı sınıfa gidiyor? eğitimi, okulu, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde İlköğretim eğitimini sürdürmekte, İstanbul Galatasaray İlköğretim Okulunda eğitim hayatına devam etmektedir. 2019 yılı itibariyle 3. sınıfa gittiği belirtilmektedir.

Erberk Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını da sürdüren Beren Kasımoğulları yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanan Babil isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği bu dizide idealis bir ekonomi profesörü olan İrfan (Halit Ergenç)’in oğlu Deniz karakterini canlandırmaktadır. Dizide Halit Ergenç (İrfan), Ozan Güven (Egemen), Aslı Enver (Ayşe), Birce Akalay (İlay), Nur Fettahoğlu (Eda) ve Mesut Akusta (Süleyman) karakterlerini canlandırmaktadır.

Maalesef henüz boyu, kilosu, aslen nereli olduğu ve ailesi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz