Beren Gençalp

Beren Gençalp hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, hangi dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2011 yılının Kasım ayında dünyaya gelen çocuk oyuncu Beren Gençalp, aslen İzmir doğumludur. İlköğretim Okulunda eğitim hayatını sürdüren Gençalp 2019 senesinde ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir.

Ailesi tarafından İzmir Güzeli Ajans’ına kayıt ettirilmiş ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve Sefirin Kızı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Beren Gençalp günümüzde Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Sefirin Kızı adlı dizide Melek karakterini canlandıracaktır. Dizide Sancar karakterine hayat veren Engin Akyürek ve Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül Doğulu‘nun kızı Melek karakteridir. Henüz bu dizi öncesinde hiç bir oyunculuk deneyimini yaşamamıştır. Dizideki performansı da merak konusudur.

Boyu 1.25 cm, kilosu 23, burcu yay, saç rengi kahverengi, göz rengi ise mavi’dir. Rol aldığı dizi ile şimdinin çocuk oyuncu, geleceğin ise yetişkin başarılı yıldız oyuncusu olmayı hayal etmektedir.

Henüz sosyal medya hesapları ile ilgili sadece instagram hesabına ulaşılabilmiştir. Muhtemelen ailesi tarafından yönetilen resmi instagram hesabında günümüz itibariyle henüz 500 civarında takipçisi bulunmaktadır. Ancak dizi ile birlikte bu sayının da hızla çıkacağı bir gerçektir. Ailesi ile birlikte yaşantısını İzmir’de sürdüren Beren Gençalp oyunculuk çalışmalarını İzmir Güzeli Oyuncu Ajansı’na bağlı olarak sürdürmektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz