Berçem Koç

0

Berçem Koç BluTv’de yayınlanan Çıplak isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Berçem Koç Kimdir?

Berçem Koç oyuncu olarak çalışmalarının yanı sıra model olarak ta çalışmalarını sürdürmektedir. GDE Team Ajans Oyunculuk bünyesinde oyuncu olarak çalışmalarında devam etmektedir. Ayrıca resmi instagram hesabında da belirttiği üzere Kişisel antrenör olarak çalışmaktadır. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Maalesef yakışıklı oyuncunun doğum tarihi, kaç yaşında olduğu ve doğum yeri gibi merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Berçem isminin anlamı hem dere kenarı hem de dere kenarında yetişen çiçek anlamına gelmektedir.

Oynadığı Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2020 yılında rol aldığı Çıplak isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Çıplak isimli dizi de Vedat karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Çıplak adlı dizi de Dizide Dila Yağcı, Müge Bayramoğlu, Ramazan Mert Demir, Bora Cengiz, Feriha Eyüboğlu, Ayşe Akın, Ece Ertez, Can Evrenol, Tarık Emir Tekin, İpek Erdem ve Nergis Çorakçı gibi isimler de rol almıştır.

Daha sonra Orta Kafa Aşk adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu bu dizide de Taylan karakterini canlandırmıştır.

Eğitim: Erdi Işık

Beceriler: Yüzme, Basketbol, Boks, Ehliyet (B)

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @bercemkoc ‘tur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz