Berat Toksöz

0

Berat Toksöz sosyal medya dünyasının en çok takip edilen ünlü isimlerindendir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Mart ayında dünyaya gelen Berat Toksöz aslen Bartın’lıdır, burcu ise Balık’tır. Boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Çankaya Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünden mezun olan başarılı isim, ilk dönemlerde internet dünyasına bir internet dizisi ile başlangıç yapmıştır. Üniversite eğitimi için Ankara’ya gitmiş ve üniversitede %100 burslu okumuş, eğitim döneminde iken sosyal medya ile tanışmıştır.

25 bölümlük bir dizi ile büyük beğeni kazanmış ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Uuzn süre inşaat işleri ile ilgili iş hayatını sürdürmüş daha sonra işten ayrılmıştır. İşten ayrıldıktan sonra ise vine videoları çekmeye karar vermiş ve o iş dünyasının toplantıları, eğitimleri, takım elbiseleri gibi sıkıcı materyallerinden kurtulmuştur.


İlk olarak sıkıyosa yap videoları ile kimsenin cesaret dahi edemeyeceği videoları paylaşmaya başlamıştır. Ayrıca Berat Toksöz 12 yaşından bu yana müzik ile ilgilenmektedir. Uzun bir süredir ise Dj’lik yapan Toksöz sosyal medya ile birlikte Dj olarak ta ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Youtube kanalında ise günümüzde eğlenceli, komik, mizahi, parodi, değişik ve bambaşka içerikler ile Beroo 2 olarak yer almaktadır. Ayrıca DJ’liğin yanı sıra sahne performansları da sergilemekte, düzenli olarak sahnelerine devam etmektedir. Sosyal medya hesaplarından sahne aldığı tarihleride takipçileri ile paylaşmaktadır.

Bir dönem memleketi, Bartın’da İnkumu tatil bölgesinde İskele Mahallesi’nde Havai Fişekle Ateş Etmek içerikli bir video çekmiştir. Çekmiş olduğu bu video sebebi ile 5326 Sayılı Kabahatler Kanunu’nun 32. Maddesi gereği 320 TL ceza yediği belirtilmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz