KimNereli.net

Berat Toksöz

Berat Toksöz Kimdir?

Berat Toksöz
Gerçek adı: Berat Toksöz
Doğum Tarihi: 11/03/1990 (29 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Balık
Meslek: DJ Fenomen Viner Youtuber
Mezuniyet: Çankaya Üniversitesi
Doğum yeri: Bartın

Berat Toksöz Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Berat Toksöz sosyal medya dünyasının en çok takip edilen ünlü isimlerindendir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Mart ayında dünyaya gelen Berat Toksöz aslen Bartın’lıdır, burcu ise Balık’tır. Boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Çankaya Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünden mezun olan başarılı isim, ilk dönemlerde internet dünyasına bir internet dizisi ile başlangıç yapmıştır. Üniversite eğitimi için Ankara’ya gitmiş ve üniversitede %100 burslu okumuş, eğitim döneminde iken sosyal medya ile tanışmıştır.

25 bölümlük bir dizi ile büyük beğeni kazanmış ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Uuzn süre inşaat işleri ile ilgili iş hayatını sürdürmüş daha sonra işten ayrılmıştır. İşten ayrıldıktan sonra ise vine videoları çekmeye karar vermiş ve o iş dünyasının toplantıları, eğitimleri, takım elbiseleri gibi sıkıcı materyallerinden kurtulmuştur.


İlk olarak sıkıyosa yap videoları ile kimsenin cesaret dahi edemeyeceği videoları paylaşmaya başlamıştır. Ayrıca Berat Toksöz 12 yaşından bu yana müzik ile ilgilenmektedir. Uzun bir süredir ise Dj’lik yapan Toksöz sosyal medya ile birlikte Dj olarak ta ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Youtube kanalında ise günümüzde eğlenceli, komik, mizahi, parodi, değişik ve bambaşka içerikler ile Beroo 2 olarak yer almaktadır. Ayrıca DJ’liğin yanı sıra sahne performansları da sergilemekte, düzenli olarak sahnelerine devam etmektedir. Sosyal medya hesaplarından sahne aldığı tarihleride takipçileri ile paylaşmaktadır.

Bir dönem memleketi, Bartın’da İnkumu tatil bölgesinde İskele Mahallesi’nde Havai Fişekle Ateş Etmek içerikli bir video çekmiştir. Çekmiş olduğu bu video sebebi ile 5326 Sayılı Kabahatler Kanunu’nun 32. Maddesi gereği 320 TL ceza yediği belirtilmiştir.


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Berat Toksöz
Gerçek adı: Berat Toksöz
Doğum Tarihi: 11/03/1990 (29 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Balık
Meslek: DJ Fenomen Viner Youtuber
Mezuniyet: Çankaya Üniversitesi
Doğum yeri: Bartın
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

404.668 kez okundu

2.

Beren Saat

395.034 kez okundu

3.

Fuat Güder

316.648 kez okundu

4.

Tarık Akan

296.991 kez okundu

5.

Tarkan

232.074 kez okundu

6.

Mustafa Miraç Kaya

228.610 kez okundu

7.

Volkan Demirel

225.383 kez okundu

8.

Azad Yılmaz

200.944 kez okundu

9.

Emre Mor

200.210 kez okundu

10.

Ersay Üner

195.889 kez okundu