KimNereli.net

Ben Dahlhaus

Ben Dahlhaus Kimdir?

Ben Dahlhaus
Gerçek adı: Ben Dahlhaus
Doğum Tarihi: 01/01/1990 (29 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.84
Kilo: 78
Burç: Oğlak
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Almanya Solingen

Ben Dahlhaus Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ben Dahlhaus kimdir? yaşı, boyu, kilosu ve özel hayatı ile ilgili genç kızlar tarafından sıkça merak edilmektedir.

Ben Dahlhaus doğum yeri, doğum tarihi, modelliğe başlangıcı;

Orta sınıf bir ailenin evladı olarak 1990 yılında Almanya Solingen’de dünyaya gelmiştir. Sosyal Pedagoji üzerine üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ortaokuldan arkadaşı olan bir Türk fotoğrafçının ısrarı ile modelliğe adım atmıştır. Esra Şam ile tanışmasının ortaokul yıllarına uzandığını belirten ünlü model ilk defa 18 yaşında iken sakallarını uzatmaya başlamış o dönemde arkadaşının ısrarla resimlerini çekmek istediğini dile getirmiştir.


İlk çekilen resmi Tumbler üzerinden paylaşılmış, kısa sürede dünyada 70 Bin kişi tarafından paylaşılmıştır. Arkadaşı Esra Şam halen günümüzde hem resimlerini çekmekte, hemde menajerliğini yapmaktadır. En son Türkiye’de İstanbul’a gelerek gezmiş ve İstanbul’a hayran kaldığını belirtmiştir.

Dizel ve Brathwait gibi saat markalarının reklam yüzü olarak çalışmış, günümüzde bir çok markanın reklamları için aranan isimlerin başında yer almaktadır. Ayrıca Braun, Trial (Şilili giyim markası), Montblanc ve organik bir çok marka için reklam çalışmaları gerçekleştirmiştir.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan genç manken uzun boyu, yakışıklılığı, bakışları ve karizması ile taraflı tarafsız herkesin dikkatini çekmektedir. 2014 yılında BuzzFeed tarafından dünyanın en güzel adamı seçilmiş en son Nelly ve W Koleksiyonu için podyumda yer almıştır.

Bir fotoğrafçı tarafından keşfedilen ünlü isim sık sık Jared Leto ve Brad Pitt gibi ünlü isimler ile karşılaştırılmaktadır. Özellikle bakışlarının Brad Pitt’in bakışlarını andırdığı bir çok hayranı tarafından dile getirilmektedir.

2018 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 663 Bin civarındadır. İlk dönemlerde uzun saçları ve sakalları ile bir çok paylaşım yapmış, günümüzde ise saçlarını ve sakallarını kestirmiştir.

Ben Dahlhaus’un boyu 1.84 cm, kilosu ise 78’dir. Sevgilisi varmı sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. Hayatta plan yapmayan ünlü isim, akışına bıraktığını ve yaşamdan keyif almaya çalıştığını aktarmıştır. Hobileri arasında klasik arabalar vardır. Ayrıca çocuklara çok düşkündür. Onların teknolojiden uzak, doğa ile iç içe yetişmeleri için çalışmalar yapmaktadır. Son olarak hayvanları da çok sevmekte bir köpeği vardır.


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ben Dahlhaus
Gerçek adı: Ben Dahlhaus
Doğum Tarihi: 01/01/1990 (29 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.84
Kilo: 78
Burç: Oğlak
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Almanya Solingen
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

390.530 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

368.377 kez okundu

3.

Fuat Güder

315.748 kez okundu

4.

Tarık Akan

295.441 kez okundu

5.

Tarkan

228.895 kez okundu

6.

Mustafa Miraç Kaya

227.642 kez okundu

7.

Volkan Demirel

223.551 kez okundu

8.

Emre Mor

197.535 kez okundu

9.

Ersay Üner

193.432 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

187.925 kez okundu