Belle Delphine

Belle Delphine son dönemlerin en ünlü cosplayer isimleri arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? kazancı ne kadar? boyu, kilosu, doğum yeri, doğum tarihi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında Güney Afrika’da dünyaya gelen Belle Delphine ‘nin boyu 1.68 cm’dir. Cosplayer kimliği ile tanınmakta ayrıca İnstagram modeli ve sosyal medya fenomenidir. Yabancı site kaynaklarına göre Net Değer ve Maaş: 500 Bin Amerikan Dolarıdır.

Resmi instagram hesabında 2019 yılı itibariyle takipçi sayısı 2.7 Milyon civarındadır. Özellikle ünlü olmadan önce sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı ilginç resimler ile dikkatleri üzerine çekmiş, peri ve yavru kedi kostümü gibi fotoğraflarını paylaşmıştır. Cosplayer bebek modeli olarak ününe her geçen gün ün katan Belle Delphine ayrıca hayranlarının ve takipçilerinin isimlerini fotoğraf çalışmalarını dahil etmektedir. Bu şekilde etkileşimi ve iletişimide takipçileri ile hiç bir zaman kaybetmemektedir.

Kendisi gibi ünlü bir cosplayer olan Eclair Marie ile birlikte hareket ederek cosplay modeller arasında en beğenilen isimlerden birisi olmayı başarmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz