Bekir Hazar

2

Gazeteci, yazar Bekir Hazar Takvim Gazetesinde yazmaya devam etmektedir.

Geçmişten günümüze TGRT Haber Genel Yayın Yönetmeni, Ateş Hattı Yapımcısı, Genel Müdür Yardımcısı, A Takımı Danışmanı, İHA Genel Müdürü, Show TV Haber Müdürü, Yeni Şafak köşe yazarlığı ve Show TV İç Yapımlar Yayın Koordinatörlük gibi bir çok görevi üstlenmiştir.

Günümüzde Takvim Gazetesi ile birlikte ATV İç Yapımlar Grup Müdürü olarak televizyonculuk hayatını sürdüren Bekir Hazar 1963 yılında dünyaya gelmiştir.

Show Haber’de Haber müdürlüğü yaptığı dönemde iki kez hacca gittiğini ve Mekke’de ilk defa gizli kamera kullandığını belirtmiştir. O güne kadar hiç bir televizyoncunun Hira Nur ve Sevr Mağarasında çekim yapıp yayınlamadığını anlatmıştır. En son Baronlar İmparadorluğu isimli kitabını okur severler ile buluşturmuştur.

Babası İbrahim Hazar 2013 yılında 83 yaşında iken İstanbul’da yaşamını yitirmiştir. Maalesef usta gazeteci, yazar Bekir Hazar’ın doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

2 Yorumlar

  1. SLMN ALYKM. HOCAM CAHIL AKLIMLA SIZI IZLIYOM SÜ DURUMU ANLAYAMADIM CALISIRDIM SEYYAR SATICIYIM BIR AYDIR CALISAMIYOM PARAM YOK DEVLET BENI ZENGINMI GORUYOR. ANLAMADIM VALLAHI AYDA 100TL GECIYOR EMEKLI MAADIMDAN . 1900TL 1200 DENIZ 500 TEB DOĞALGAZ ELEKRIK SÜ YETMIYOR YIYECEK PA5ADI YOK IZLENDIGIM ZAMAN EMEKLI USTUME AIT 2 EV OTOM9BIL VAR ARKAFAS EV PARA KESMIYOR KIRACIM YOK ARABAMA YAKIT ALAMIYOM CALISAMAFIGIM ICIN HANI HUKUMET BIZE YARDIM YAZIYOR BIR KURUS NASIP OLMADI GORUNUSTE MADDIYET IYI GORUNUYOR. SADIYORUM BU DURUMA

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz