Begüm Polat

Begüm Polat 2021 yılında Neşet Ertaş’ın Doyulurmu isimli şarkısına klip çekmiştir. Hakkında ise müzik severler bir çok sorunun cevabını merak etmektedir. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Begüm Polat Kimdir? Aslen Nereli?

1994 yılında dünyaya gelen güzel isim Ankara doğumludur. Baba tarafından aslen Kırşehir, anne tarafından ise aslen Ordu Fatsa’lıdır. Memur bir ailenin evladıdır. Bir kız kardeşi vardır. En büyük idolü Neşet Ertaş’tır. Her zaman Neşet Ertaş hayranı olduğunu belirtmiş bir gün mutlaka usta sanatçının bir eserini seslendirmek istemiştir. Hayalini Doyulur mu? isimli eser ile gerçekleştirmiştir.

Ankara’dan İstanbul’a sık sık gelip gitmekte olduğunu, en son ise bir rüya neticesinde İstanbul’a taşındığını belirtmiştir. Rüyasında sürekli Aysel Gürel‘i gördüğünü ve yalnız olduğunu düşünürken rüyaları takip ettiğini ve artık İstanbul’a taşınması gerektiğini düşünmüştür. En son ise Sezen Aksu’yu da rüyasında gördüğünü dile getirmiştir. Begüm Polat günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Daha önce tesadüfen Reynmen’in paylaştığı bir videonun ardından ciddi bir kitle geldiğini ve sosyal medyada da fenomen olduğunu belirtmiştir. Daha önce yaşantısını sürdürdüğü Ankara’da sahne almıştır. İlerleyen süreçte Reymen (Yusuf Aktaş) ile birlikte bir düet yapabilmek istemektedir.

16 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren Koyver Gitsin isimli sinema filminde başrol oynamıştır. Ayrıca Film müziğini Begüm Polat seslendirmiştir.

Begüm Polat Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

İkizler burcudur. Çok utangaç olduğunu aktaran ünlü ismin yükseleni terazi, ay burcu ise kova’dır. 2021 yılı itibariyle 27 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @begumpolat olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 129bin civarındadır.

En büyük hayali bir gün Türk Silahlı Kuvvetleri’nde moral konseri vermek, orada bulunan kardeşlerimize moral kaynağı olmak istediğini dile getirmiştir. En sevdiği renk beyaz, en sevdiği yemek mantı, yaprak sarması ve genellikle geleneksel yemekler. Takıntın var mı sorusuna, plak takıntısı olduğunu ve plak koleksiyonuna sahip olduğunu belirtmiştir. Kitap okumayı ve sporu çok sevmektedir, genellikle kardiyo üzerine spor yapmakta, ata binmeyi seviyor, eski bir siyah kuşak tekvandocu’dur. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. Beşiktaşa da inanılmaz bir sempatisi olduğunu sözlerine eklemiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz