Begüm Atabay

Begüm Atabay Sosyal medya içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Güzel isim hakkında sosyal medya dünyasında bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Begüm Atabay Kimdir? Nereli?

2001 yılında dünyaya gelen güzel isim aslen İzmir’lidir, günümüzde yaşantısını Kocaeli’de sürdürmektedir. Uzun yıllardır fitness ile ilgilenen Atabay, sosyal medya dünyasında dijital platformlarda içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Hayatın her döneminde spor ile iç içe olan Begüm Atabay oyunculuk eğitimi de almaktadır. Oyunculuk eğitimlerinin ardından başarılı projeler de rol almak istemektedir.

Oyunculuk kariyer planlamasının yanı sıra sosyal medya dünyasında da bir hayli ilgi gören Atabay, paylaşımları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Tüm bunların yanı sıra bazı kaynaklarda belirtildiği üzere sağlıkçı’dır, ancak günümüz itibariyle bu mesleğini sürdürmemektedir.

Begüm Atabay Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel ismin boyu 1.70 cm, burcu ise yengeç’tir. Resmi instagram hesabını @begumatabayy kullanıcı ismi ile kullanmakta. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 144bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz