Bedo

Bedo Türk rap dünyasının son dönemde büyük çıkış yakalayan isimlerindendir. Hakkında müzik severler bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bedo Kimdir?

Bedo rapçi olarak tanınmakta, başarılı müzik kariyerini sürdürmektedir. Genellikle Patron (Ege Erkurt) ile bir çok şarkının altına imzasını atmıştır.

Bedo Nereli?

Bedo doğma büyüme aslen Ankara’lıdır. 1998 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde yaşantısını Ankara’da sürdürmektedir.

Bedo Gerçek Adı Nedir?

Bedo’nun gerçek adı Bedirhan Durmaz’dır. Hem facebook hesabı, hemde youtube video kanal linkinde gerçek ismini kullanmıştır.

Bedo Kaç Yaşında?

Bedo 24 yaşındadır. Maalesef hayranları tarafından merak edilen boyu kaç? sevgilisi kim gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabını @bedoonline olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 33.1bin civarındadır. Ancak uzun süre hesabı kapalı kalmış, o zaman zarfından paylaşımlarını youtube ve twitter hesapları üzerinden yapmak zorunda kalmıştır.
Bedo3
Youtube video kanalı @bedirhandurmaz ‘ın günümüz itibariyle abone sayısı 152 B, twitter hesabı olan @bedoonline ise 3bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Patron ile birlikte Bursa İnferno Sahnesi, İzmir Ooze Venue Sahnesi, Kocaeli Hayal Kahvesi Sahnesi ve İstanbul Aqua Florya Hayal Kahvesi dahil bir çok yerde konserler vermiştir. Günümüzde tüm Türkiye’de farklı illerde konser çalışmalarını sürdürmektedir.

Seslendirdiği Bazı Şarkıları.

Gerekmi Var, Sanane, Seni Kaybedemem, Kimsen Yok, Yorgun, Kolya, Günah (Anıl Piyancı), Ölebilirim, Nefret, Kural, Boş, Kendimi Affedemem, Cesareti Yok, Kaç Defa, Dönüyorum Eve (Sıla Şahin), İnan Çok Üzülmem, İncinmişsin, Geceler, Gördüğünü Sanmıyorum. Yaram Benimle, Zararı yok, Çözerim, İçimdeki Yağmur, Cevap yok, Boş, Bulmaca, Sabır yok, Beni Sar, Düşünce, Deliriyorum, Bekliyorum ve Konuşamadım.
Bedo44


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz