Bayram Karacan

Bayram Karacan Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı. Hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Bayram Karacan Kimdir?

Bayram Karacan siyasetçi, Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı. İstanbul 3. Bölge 1. sıra Milletvekili adayı. 1988 yılında Erzincan Kazım Karabekir Lisesi’ni tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

Uzun yıllar ANT Denedim Muhasebe ve Mali Müşavirlik LTD. Şirketi’nde Yönetici olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Bayram Karacan Nereli?

Bayram Karacan aslen Erzincan’lıdır. 8 Eylül 2006 tarihinde babasını, 5 Eylül 2015 tarihinde kayın babasını, 3 Eylül 2020 tarihinde ise annesini yitirmiştir.
Bayram Karacan6 jpg
Kısaca Çalışmaları:

Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nde Genel Merkez yöneticiliği görevi üstlenmiştir. Geçmiş dönemler de Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve MKYK üyeliği yapmıştır. Günümüz itibariyle Büyük Birlik Partisi ARGE ve Eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini de sürdüren Karacan, BBP Partisi İstanbul Milletvekili adayı olmuştur. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’dir.

7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Saadet Partisi 25. Dönem Milletvekili adayı da olan Bayram Karacan evli ve Saltuk Buğra Karacan isminde bir oğlu vardır.

Resmi instagram hesabı @bayramkaracan_my resmi twitter hesabı ise @karakanb ‘dir. Günümüze kadar Hande Aydemir, Buket Güler, Murat Şahin, Senem Toluay Ilgaz, Sinem Karataş gibi isimlerin sunduğu bir çok canlı yayın programına katılmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz