Batuhan Sert

Batuhan Sert Ah Nerede adlı diziye Ömer karakteri ile dahil olmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Batuhan Sert Kimdir?

Batuhan Sert tiyatro kökenli bir oyuncudur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim görmüş, Beykent Üniversitesi Endüstriyel Ürün Tasarımı Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Oyunculuk kariyerine 2013 senesinde başlamıştır. ümay Özokur oyunculuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Batuhan Sert Nereli?

Batuhan Sert aslen doğma büyüme İzmir’lidir. 2011 senesinde İzmir’den İstanbul’a taşınmış ve lise tahsiline İstanbul’da başlamıştır.

5 sene kadar, zeybek ile ilgilenmiş, ayrıca basketbol, futbol ve yüzme sporları ile ilgilenmiştir. Lise döneminde okçuluk ve aikido eğitimleri almıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2013 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de başarılı oyuncu Burak Özçivit’in canlandırdığı Kamran karakterinin gençlik yıllarını canlandırmış ve profesyonel olarak oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır.

Akademi 35.5’da oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu 2014 ve 2015 yıllarında ise yine Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Alın Yazım adlı dizi de oynamış ve Ali karakterine hayat vermiştir.

2015 senesinde Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü %100 burslu kazanmıştır. 2017 yılında ise Mühendislik Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünü de %100 burslu olarak kazanmış ve bu iki bölümü eş zamanlı okuyarak 2021 senesinde mezun olmuştur.

Günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda başrol oynayan yakışıklı isim, oyuncu koçu Burak Sarımola ile çalışmaya başlayarak bir çok workshopa katılmıştır. Binicilik, boks, kılıç kalkan ve silah kullanım teknikleri eğitimlerine de aktif olarak devam etmektedir.

Batuhan Sert Boyu, Kaç Yaşında?

Batuhan Sert 25 yaşında ve 1.82 boyundadır. Burcu ise yengeç’tir.
Batuhan Sert

Batuhan Sert Oynadığı Diziler:

Batuhan Sert 2022 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Ah Nerede isimli dizide Ömer karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Oktay Çubuk, Nil Keser, Tarık Pabuççuoğlu, Ayşe Kökçü, Merve Bengi, Derya Alabora, Miray Akay, Asena Keskinci ve Ferit Aktuğ gibi isimler de rol almıştır.

Ah Nerede (Ömer)
Hekimoğlu (Yusuf)
Savaşçı (Halit)
Mahrem (Akın)
Gülperi (Kadir’in Gençliği)
Alın Yazım (Ali)
Çalıkuşu (Kamran)
Tozkoporan İskender: Zafer” filminde “Mehmet Subay

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @batuhannsert ‘tir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 30.1bin civarındadır. Resmi web sitesi üzerinden hakkında daha detaylı ve güncel dizi sinema projelerine ulaşabilirsiniz. https://batuhansert.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz