Batuhan Çebi

Batuhan Çebi oyuncu olarak başarılı diziler de yer almıştır. Sosyal medyada ise Tepkikolik Youtube kanalında yorumları ile sosyal medyanın da yakından tanıdığı bir isimdir. Kısaca hakkında bilgiler, hayatı ve biyografisi.

Batuhan Çebi Kimdir?

Oyuncu olarak kariyerini sürdüren Ahmet Batuhan Çebi, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. İlk dizi oyunculuk deneyimini Muhteşem İkili isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Hakim adlı dizi de Samet karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Henüz doğum tarihi ve doğum yeri ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır. Boyu 1.85 cm, kilosu 80, göz rengi ise yeşil’dir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi: @ahmetbatuhancebi ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 25,6bin civarındadır.

Aktif olarak Tepkikolik Youtube video kanalında yer almaktadır. Tepkikolik kanalı ekibi olarak farklı yiyeceklere, videolara, eşyalara tepki video paylaşımları sunmaktadır.

Aynı zamanda alanında uzman kişileri de kanalda misafir ederek (doktorlar, psikiyatrlar, siber güvenlik uzmanları, fitness eğitmenleri vb.) alanları doğrultusunda hem eğlenceli, hemde bilgi içerikli videolar hazırlamaktadırlar.

Oynadığı Diziler:

Muhteşem İkili (Hakan) 2018
Hakim (Samet) 2022

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz