Batuflex

0

Batuflex son dönemlerde rap dünyasının en sevilen isimleri arasında girmeyi başarmıştır. Başarılı rap sanatçısı hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Batuflex Kimdir? Gerçek İsmi Nedir?

Gerçek Adı bir çok kaynaktada belirtildiği üzere Batuhan olan ünlü isim Batuflex rap sanatçısıdır. Doğum tarihi 1999 olan ünlü isim İstanbul doğumludur. 6 yaşından itibaren rap yapmaya başlamış, ilk kaydını ise 11 yaşında iken almıştır. Geçmiş dönemde bir süre lisanslı olarak futbol oynamış ancak futbol kariyerini noktalamış devam etmemiştir. Henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Rap dünyasına Yükselmemi İstemezler isimli parça ile sağlam bir giriş yapmıştır. Ayrıca ATM, Kafa Roket, Amcalar Geldiğinde gibi parçalar ile rap dünyasında ki yerine sağlamlaştırmıştır. Özellikle Cakal ile düet olan “Dumanı Pasla” teklisi 2021 yılının Mart ayında yayınlanmış ve Spotify üzerinde 5 milyon stream elde etmeyi başarmıştır.

Dalga, ralli, Dünya Hain ve daha bir çok eserini rap severler ile buluşturmuştur. Lvbel C5 ile nasıl tanıştıklarını bir röportajda açıklamıştır. Kendisinin o dönemde İzmir’de yaşadığını ve Burak’ın kendisine instagram üzerinden ulaştığını birlikte birşeyler yapabiliriz dediğini belirtmiştir. Ardından projeyi beğendiğini ve birlikte çalışmaya başladıklarını dile getirmiştir. O dönemde henüz yeni olduklarını ve şu anki gibi bir hayran kitlesine sahip olmadığını sözlerine eklemiştir.

Batuflex Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Hayran kitlesi her geçen gün çığ gibi büyüyen Batuflex’in boyu 1.80 cm, kilosu ise 72’dir. Kaç yaşında sorusunun cevabı ise 2021 yılı itibariyle 22’dir.

Youtube, İnstagram ve twitter hesapları:

İnstagram hesabı: @batuflex. Kaç takipçisi var: 250bin.
Youtube Hesabı: @Batuflex 104 B abone.

İlginizi Çekebilir :   Yaşlı Amca Grubu

Takipçi ve abone sayıları her geçen gün artmaya devam etmektedir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz