Batuflex

0

Batuflex son dönemlerde rap dünyasının en sevilen isimleri arasında girmeyi başarmıştır. Türk mü? nerede doğdu? aslen nereli? soyadı ve sevgilisi gibi merak edilen tüm sorulara cevaplar vereceğiz.

Başarılı rap sanatçısı hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Batuflex Kimdir?

Batuflex 6 yaşından itibaren rap yapmaya başlamış, ilk kaydını ise 11 yaşında iken almıştır. Geçmiş dönemde bir süre lisanslı olarak futbol oynamış ancak futbol kariyerini noktalamış devam etmemiştir. Henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Batuflex Gerçek Adı

Batuflex’in gerçek adı Batuhan soyadı ise Uzunkol’dur. Türk mü? sorusunun cevabı evet Türk.

Rap dünyasına Yükselmemi İstemezler isimli parça ile sağlam bir giriş yapmıştır. Ayrıca ATM, Kafa Roket, Amcalar Geldiğinde gibi parçalar ile rap dünyasında ki yerine sağlamlaştırmıştır. Özellikle Cakal ile düet olan “Dumanı Pasla” teklisi 2021 yılının Mart ayında yayınlanmış ve Spotify üzerinde 5 milyon stream elde etmeyi başarmıştır.

Dalga, ralli, Dünya Hain ve daha bir çok eserini rap severler ile buluşturmuştur. Lvbel C5 ile nasıl tanıştıklarını bir röportajda açıklamıştır. Kendisinin o dönemde İzmir’de yaşadığını ve Burak’ın kendisine instagram üzerinden ulaştığını birlikte birşeyler yapabiliriz dediğini belirtmiştir. Ardından projeyi beğendiğini ve birlikte çalışmaya başladıklarını dile getirmiştir. O dönemde henüz yeni olduklarını ve şu anki gibi bir hayran kitlesine sahip olmadığını sözlerine eklemiştir.

Batuflex Kaç Yaşında?

Batuflex 23 yaşında ve 1.80 boyundadır. Doğum tarihi 1999, nerede doğdu? doğum yeri ise İstanbul’dur.

Hayran kitlesi her geçen gün çığ gibi büyüyen başarı ismin resmi sosyal medya hesapları kullanıcı isimleri ise, instagram @batuflex, Youtube @Batuflex İnstagram takipçi sayısı 161 B abone.

Takipçi ve abone sayıları her geçen gün artmaya devam etmektedir. Son dönemlerde kendi alanında rap dünyasında en başarılı bulduğu sanatçıları da açıklamıştır. Açıkladığı listede ilk üç sırada şu isimler yer almıştır. Murda, Ezhel ve Uzi olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz