Bartofso

Bartofso X Murda X UZI – RS (prod. Mystery) video klip çalışması ile trendlerdeki yerini aldı. Peki ünlü rapçi kimdir? nereli? hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bartofso Kimdir? Nereli?

Hollanda asıllı rap sanatçısı Bartofso’nun gerçek adı Kevin Vaku’dur. Hollandalı rapçi 2017 yılından bu yana rap dünyasındaki başarılı kariyerini sürdürmektedir.

2017 senesinde, Mula B ve LouiVos ile çıkarmış olduğu Fransman adlı şarkı Hollanda listelerine 79. sıradan giriş yapmış kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Daha sonra 3robi, Esko ve Yung Felix gibi isimler ile çalışmalarını sürdürmüş, 2017 yılının Kasım ayında Goedetijden akkabous adlı albüm çalışması Hollanda listelerinde 8. sıraya yükselmiştir.

50 cent, Extreem, Menina, Wilde Weten, Activeer Jezelf, Mbila, Dikke Dingen, Nishalewa, Kotazo, Voodoo tekli parçalara sahiptir. Son dönemde Murda ve ünlü rapçi Uzi ile çıkardıkları RS şarkısı Youtube müzik trendlerine 8 numaradan giriş yapmıştır.

Henüz ünlü rapçinin doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabını @akkabouz911 kullanıcı ismi ile aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 59,7bin civarındadır.

Uzi ve Murda ile yaptığı çalışmanın ardından hayran sayısı her geçen gün katlanarak artmaya devam etmektedir. Video klip 1 gün içinde 1 milyona yakın bir izlenme sayısına ulaşmıştır.

Single ve EP’leri.

RS
Activeer Jezelf
Nishalewa
Ko Meka Tse
Niks Aan De Hand
Conditie

Albümleri

Matrix
Majin Bouz
Goeie Tijden Akkabouz


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz