Barış Erdoğan

Barış Erdoğan son dönemde katıldığı Exatlon Challenge isimli yarışma programı ile merak konusu olmuştur. Peki kaç yaşında? doğum yeri neresi? kısaca hakkında hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında Norveç’in Oslo şehri’nde dünyaya geldiğini belirten Barış Erdoğan Youtube video kanalında paylaştığı videolar ile sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Genellikle aksiyon ve performans üzerine videolar paylaşan Erdoğan daha önce televizyon ekranlarında yayınlanan Ninja Warrior isimli yarışmaya da katılmıştır. Yarışmaya 2015 yılında İzmir’den katılmıştır. Yarışmada bölüm 1.si olmuş ayrıca Türkiye Parkur Şampiyonluğu bulunmaktadır. Ninja Warrior’da büyük ödülün sahibi olmuş ve 25 Bin TL kazanmıştır.

Hayatının parkurların yanı sıra aksiyon dolu geçtiğini belirten başarılı isim youtube video kanalında eğitim videoları da paylaşmaktadır. Sakatlıklara karşı eklem güçlendirme, inşaat demirlerinde parkour antrenmanı, halter çalışmaları, sıfır bacak açma, karın kası, tatil, takla ve daha bir çok videosu kanalında mevcuttur. Ayrıca resmi youtube kanalında ki açıklamasında arkadaşları ile boş eğlence ve VLOG videolarını paylaştığını dile getirmiştir.

Maalesef aslen nereli olduğu, eğitimi, medeni durumu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Günümüz itibariyle youtube video kanalında 235 B abone, resmi instagram hesabında ise 40,4bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

2019 yılında ise Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Exatlon Challenge isimli yarışma programına katılmıştır. Dominik’te gerçekleşen yarışmada birbirinden ünlü 18 sosyal medya fenomeni kıyasıya bir mücadele vermektedir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz